Dr n. med. Konrad Januszek

Dr n. med. Konrad Januszek

(1 Opinia)·100% poleca
Dodaj opinię
Sasanki 1, Józefosław, Mazowieckie
Opcje płatności w ratach
Dr n. med. Konrad Januszek
Dr n. med. Konrad Januszek
(1 Opinia)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Konrad Januszek jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych twarzy. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pacjentów przyjmuje w Klinice Ambroziak w Piasecznie oraz w swoim własnym gabinecie w Józefosławiu.

Dr n. med. Konrad Januszek jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie: Śląski Uniwersytet Medyczny). Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej zdobył w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Następnie przez wiele lat pracował na Oddziale Chirurgii Plastycznej tego samego szpitala, uzyskując specjalizację z chirurgii plastycznej. W 2015 roku obronił rozprawę doktorską.

Pomimo dużej wiedzy i ogromnego doświadczenia nadal doskonali swoje umiejętności. Zamiłowanie do chirurgii plastycznej zaowocowało uczestnictwem w licznych kursach i szkoleniach organizowanych na całym świecie. Do dziś chętnie bierze udział w sympozjach i konferencjach naukowych, które pozwalają mu na bieżąco śledzić nowoczesne metody leczenia w zakresie chirurgii ogólnej. Zawodowo jest związany z Kliniką Ambroziak w Piasecznie. 

Obok medycyny jego obszarem zainteresowań jest muzyka. Od 2000 roku współtworzy wraz z przyjaciółmi projekt muzyczny o nazwie SZUM (52UM).

Specjalizacje

Dr n. med. Konrad Januszek przez wiele lat pracował w Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA pod kierownictwem dr. n. med. Tadeusza Witwickiego, gdzie ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej. 

Klinika

Obecnie współpracuje z Kliniką Ambroziak, nowoczesną placówką oferującą kompleksowe i wzajemnie uzupełniające się zabiegi, najnowocześniejsze urządzenia oraz autorskie terapie prowadzone przez wyszkolony zespół ekspertów reprezentujących kilkanaście specjalizacji: chirurgię plastyczną, dermatologię estetyczną i kliniczną, kosmetologię, fizjoterapię, flebologię, ginekologię estetyczną i okołociążową, trychologię, urologię i andrologię, laryngologię, alergologię, dietetykę, proktologię i neurologię.

Ceniony ekspert w zakresie mastopeksji. Wykonuje operacje redukcji oraz powiększania piersi własnym tłuszczem i implantami, a także zabiegi rekonstrukcyjne piersi. To także doskonały specjalista w zakresie plastyki powłok brzusznych, liposukcji oraz operacji modelowania pośladków. Od wielu lat przeprowadza również chirurgiczny lifting twarzy oraz zabiegi korekcji uszu, nosa oraz powiek.

Lokalizacja

Specjalista przyjmuje pacjentów Klinice Ambroziak w Piasecznie oraz w swoim własnym gabinecie w Józefosławiu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Doświadczenie:

  • 18 lata

Konsultacje w języku:

  • English

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Opinie (1)

5.0
1 Opinia · 100% poleca
Zmniejszenie biustu

Absolutnie polecam dr. Januszka ! - piersi po redukcji mają piękny kształt

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (1)

Zdjęcia (24)

Filmy (5)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (16)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.