dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
Łódź
Cena od: 800 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: - dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Łódź)

dr n. med. Małgorzata Kot

(8) 100% poleca
Łódź
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 250 zł
Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete to gabinet zajmujący się pielęgnacją oraz leczeniem skóry twarzy i ciała. Gabinet prowadzi specjalistka chirurgii plastycznej dr n. med. Małgorzata Kot, która ukończyła Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej. W roku 1984 uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w roku 1990 specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Chirurgią plastyczną zajmuje... (leczenie trądziku laserem Łódź)

CDTL - Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(8) 100% poleca
Łódź
Profil Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej jest pozawydziałową, jednostką Politechniki Łódzkiej. Jej celem jest  badanie oddziaływania światła laserów na organizm ludzki oraz wdrażania nowych metod leczenia z zastosowaniem technik laserowych. CDTL świadczy usługi z zakresu następujących dyscyplin medycznych: chirurgia ogólna, chirurgia plastyczna, dermatologia, ginekologia, laryngologia, onkologia, pneumonologia, urologia, rehabilitacja, stomatologia... (leczenie trądziku laserem Łódź)

AMStudioPMU Łódź

Brak rekomendacji
Łódź
Cena od: 100 zł
AMStudioPMU specjalizuje się w zabiegach z zakresu mikropigmentacji skóry głowy oraz makijażu permanentnego. Gabinet znajduje się w Łodzi, blisko centrum miasta. Kluczowe miejsce w ofercie salonu zajmują zabiegi mikropigmentacji skóry głowy oraz brody pozwalające ukryć braki owłosienia, a także świetnie maskujące blizny i defekty skóry. Drugą ważną usługą w ofercie gabinetu jest makijaż permanentny ust, brwi oraz kreski na powiece. W pierwszym... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Łódź)

DiMedical - Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej

Brak rekomendacji
Łódź
Cena od: 500 zł
DiMedical — Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej to jednostka działająca w kilku obszarach związanych z medycyną estetyczną i kliniczną, która w swojej pracy stosuje tylko innowacyjne i sprawdzone metody i narzędzia. W centrum medycznym prowadzone są liczne badania naukowe, których celem jest opracowanie nowych technik diagnostycznych, w których wykorzystuje się metody oparte na biologii molekularnej, spektrometrii i mikrobiologii. Placówka... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Łódź)

Szpital Pulsmed Łódź

Brak rekomendacji
Łódź
Szpital Pulsmed powstał w 1994 roku w Łodzi. Posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz kliniki udzielające pacjentom pomocy w zakresie: leczenia otyłości (bariatrii), chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej oraz terapie z wykorzystaniem komórek macierzystych w schorzeniach ortopedycznych neurologicznych, okulistycznych, laryngologicznych, onkologicznych, w urologii idiabetologii. Szpital dysponuje trzema w pełni wyposażonymi salami... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Łódź)

La Beauté Clinique

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 79 zł do 129 zł
La Beaute Clinique to sieć klinik medycyny estetycznej znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi. Placówki specjalizują się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laseroterapii.Główne miejsce w ofercie sieci La Beaute Clinique zajmują małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykwalifikowani specjaliści stosują przede wszystkim kwas hialuronowy, przeprowadzając z jego użyciem terapie redukcji zmarszczek, wolumetrię... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Łódź)

dr n. med. Magdalena Adamiak Kardas

(4) 100% poleca
Łódź
Cena od: 120 zł do 120 zł
Doktor Magdalena Adamiak-Kardas jest specjalistką chorób wewnętrznych, specjalizuje się również w dziedzinie medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie Look Medica w Łodzi. Moim głównym obszarem zainteresowania jest medycyna przeciwstarzeniowa.Przeprowadzam bezoperacyjny lifting twarzy, zabiegi wolumetryczne oraz procedury przywracające gęstość skóry. Pacjenci cenią moje podejście do harmonijego efektu odmładzania przy użyciu wypełniaczy... (laser na trądzik Łódź)

MEDEVAC Klinika Pawlikowski

(1) 100% poleca
Łódź
Cena od: 450 zł
Klinika Pawlikowski, znana jeszcze do niedawna pod nazwą MEDEVAC, znajduje się w Łodzi. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii estetycznej. To także miejsce, w którym możecie poddać się zabiegom laseroterapii.W ofercie kliniki znajdziecie szereg zabiegów, które pozwolą Wam zadbać o urodę. Dużą popularnością cieszą się małoinwazyjne terapie odmładzające, w tym wypełnianie zmarszczek botoksem... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Łódź)

Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt

Brak rekomendacji
Łódź
Cena od: 300 zł
Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt medycyną estetyczną zajmuje się od 2007 roku. Dzięki swojemu zaangażowaniu, doświadczeniu, a także zamiłowaniu do piękna otworzyła własną klinikę Excellence Place w Łodzi.Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt zajmuje się kompleksowym dbaniem o zdrowie i urodę każdego pacjenta. W swojej klinice oferuje zabiegi odmładzające i rewitalizujące, takie jak mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa, która pozwala na dogłębne odżywienie... (laser na trądzik Łódź)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (laser na trądzik Łódź)

Beauty Centrum Estetyki

Brak rekomendacji
Łódź
Cena od: 100 zł
Beauty Centrum Estetyki to placówka medyczna w Łodzi, które zrzesza najlepszych specjalistów zajmujących się dermatologią, laryngologią, ginekologią oraz przeprowadzaniem zabiegów medycyny estetycznej. Oferta centrum jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn pragnących zadbać o swoje zdrowie i atrakcyjny wygląd. W Beauty Centrum Estetyki można poddać się licznym zabiegom pielęgnacyjnym, także tym, które spowalniają proces starzenia... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Łódź)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam, od roku próbuje się wieloma metodami pozbyć tradziku, chodziłam na kwasy dl kosmetyczki. Pomaga to na miesiąc. Chrostki mam na czole ,policzkach. Są to chrlstt duże które wyskakuja na zewnątrz i male pod skóra. Chcialabym mieć w końcu piękna gładką cere. Jaka jest cena zabiegów? ? Pozdrawiam

Witam, mam duzy problem z trądzikiem od kilkunastu lat. Całą twarz jest w "dziurach" bądź pokryta wypryskami. Nie jest to stan krytyczny jaki miałam, lecz czuję się bardzo źle w swojej skórze. Z lat młodszych posiadam wiele przykrych wspomnień, także nadszedł czas na naprawę "ryjka".

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje