Kliniki Argentum Dr Beata Cisiecka
Kliniki Argentum Dr Beata Cisiecka

Kliniki Argentum Dr Beata Cisiecka Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Srebrna 19a/U03, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Kliniki Argentum Dr Beata Cisiecka
Kliniki Argentum Dr Beata Cisiecka Premium
Brak opinii

Informacje

  • Zobacz telefon
  • 2189 wizyt na profilu

Dr Beata Cisiecka to specjalistka z zakresu dermatologii i wenerologii, a także lekarz medycyny estetycznej. Pacjentów przyjmuje w Klinice Argentum w Łodzi.

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, a następnie ukończyła specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej w Łodzi. Po ukończonej specjalizacji pogłębiała swoją wiedzę na licznych szkoleniach w Polsce, w Paryżu i w Rzymie. Obecnie regularnie uczestniczy w sympozjach naukowych w Polsce i za granicą. Ma ponad 20 lat doświadczenia w pracy dermatologia i ponad 15 lat jako lekarz medycyny estetycznej. To lata doświadczeń, dzięki którym pomaga pacjentom w wielu, także nietypowych przypadkach.

Za najważniejsze w swojej pracy uważa bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta – każdy z nas jest inny, dlatego dla właściwej terapii ważna jest wnikliwa obserwacja i współpraca na polu lekarz-pacjent. Specjalista zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu, dlatego też łączy wiedzę z praktyką i kieruje się holistycznym podejściem.

Należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society of Cosmetic & Aesthetic Dermatology – ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Wciąż podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach naukowych, także jako prelegentka. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem, jako instruktor w firmie NewU, szkolącej lekarzy m.in. w zakresie medycyny estetycznej.

Zawodowo koncentruje się głównie na zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej i dermatochirurgii. Korzysta z urządzenia Loktal 4 MHz, które łączy działania noża radiochirurgicznego z modułem RF. Przeprowadza nim m.in. rewitalizację twarzy i ciała, usuwanie blizn (po cc, potrądzikowych czy powypadkowych), włókniaków, brodawek czy znamion, a także niweluje przebarwienia skóry, w tym plamy soczewicowate, które są w dermatologii estetycznej sporym wyzwaniem.

Jako dermatolog często wykonuje także diagnostykę znamion barwnikowych oraz pomaga pacjentom z chorobami włosów, paznokci oraz błon śluzowych. Jest szkoleniowcem firmy NewU, m.in. z zakresu implantacji nici PDO NewU Thread Series. Wykonuje również mezoterapię, zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego Revitrane, iniekcje toksyny botulinowej oraz zabiegi z użyciem lasera CO2. Ponadto ma doświadczenie w iniekcji osocza bogatopłytkowego w stawy kolanowe, a także w wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 03/10 Wtorek 04/10 Środa 05/10 Czwartek 06/10 Piątek 07/10

Filmy (3)

Kliniki Argentum Dr Beata Cisiecka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (10)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Kliniki Argentum Dr Beata Cisiecka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!