Dr n. med. Urszula Kozłowska

Dr n. med. Urszula Kozłowska

Brak opinii
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Dr n. med. Urszula Kozłowska
Dr n. med. Urszula Kozłowska
Brak opinii

Informacje

  • 435 wizyty na profilu

Dr n. med. Urszula Kozłowska jest lekarzem dermatologiem, posiada specjalizację II stopnia z dermatologii i wenerologii. Pracuje jako adiunkt w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, broniąc pracę na temat wzrostu i wypadania włosów jako stypendystka berlińskiej Kliniki Dermatologii Wolnego Uniwersytetu. Jest związana z Lecznicą Melitus, gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i zabiegowej. Aktywnie uczestniczy w działalności Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jest również członkiem European Society of Cosmetic and Aethetic Dermatology. Prowadzi wykłady w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging powstałym z inicjatywy Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Dr n. med. Urszula Kozłowska wykonuje w Lecznicy Melitus większość zabiegów z oferty dermatologii estetycznej - wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, powiększanie ust, iniekcyjne nawilżanie skóry, usuwaniem zmarszczek mimicznych toksyną botulinową, mezoterapie, Dermapen, wampirzy lifting, peelingi chemiczne, rewitalizację komórek włosów i skóry głowy, mikrodermabrazję, karboksyterapię, wolumetrie, usuwanie rozstępów, lipolizę chemiczną, nieinwazyjny lifting twarzy i ciała z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer III, nieinwazyjne korekcje powiek urządzeniem Jett Plasma. Posiada również bogate doświadczenia kliniczne dotyczące leczenia trądziku, chorób owłosionej skóry głowy i włosów, alergii oraz wielu innych chorób skórnych. 

Dr n. med. Urszula Kozłowska jest wszechstronną specjalistką z bogatym doświadczeniem, która stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby zaoferować pacjentom najlepsze możliwe rozwiązania. 

Klinika Melitus mieści się w Warszawie, obok stacji metra Plac Wilsona. Na wizytę konsultacyjną można umówić się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00, jak również w sobotę od 10:00 do 16:00. Pacjenci mogą również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na profilu lekarza.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Historie (1)

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Dr n. med. Urszula Kozłowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!