Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Perfekcyjnie dobrane implanty - powiększenie biustu Warszawa

Po zabiegu Warto
violka663758
Warszawa · Utworzono: 18 wrz 2019 · Zaktualizowano: 30 paź 2019

Dokładnie rok temu powiększyłam piersi u cudownego lekarza dr Kamila Pietrasika?Ten czas wspominam bardzo dobrze,ból wcale nie jest taki straszny, opieka w klinice wspaniała, niczego mi nie brakowało. Pan doktor to złoty człowiek. Implanty mam perfekcyjnie dobrane, piersi są idealne. Zawsze o takich marzyłam. Ciesze się bardzo że to akurat dr Pietrasik robił mi operacje, extra podejście do pacjentek, przemiły i zawsze w kontakcie oraz służący pomocą no po prostu uwielbiam pana dr i już:) Pani Basia przecudowna kobieta, każdy telefon odebrała i pomogła no i pani Małgosia cierpliwa pielęgniarka, która znosiła moje nocne wezwania po operacji ;) Polecam dr Pietrasika z całego serca, najlepszy chirurg plastyk na świecie ??

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

usuniety_uzytk824128

·

· 30 paź 2019

Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

dr. n. med. Kamil Pietrasik

3 ośrodków w Mazowieckie...

Ocena:

Perfekcyjnie dobrane implanty - powiększenie biustu Warszawa

violka663758
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.