Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

12 sty 2015 · Zaktualizowano: 13 sty 2015

Efekt ZDUMIEWAJĄCY

Warto
Średnia cena: 700 zł

O lekarzu

Ocena:
Efekt ZDUMIEWAJĄCY
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Wykonywałam zabieg na popękane naczynka na twarzy i dekolcie. Walcze z tym problemem od wielu lat i wypróbowałam już wiele metod różne lasery, nagrzewania, nakłówania i metody, których nazw nawet nie pamiętam. Jedne z większą skutecznością inne z mniejszą, ale jak do tej pory zabieg, który znalazłam w tym gabinecie zrobił na mnie największe wrażenie. Urządzenie nazywa się Veinwave (nie wiem czy sam zabieg tak samo). Wszystko polegało na nakłuciu małą igłą przez którą przechodził prąd - efekt ZDUMIEWAJĄCY. Specjalnie poprosiłam o lusterko żeby zobaczyć jak wygląda to z góry i faktycznie, duże czerwone naczynka na nosie znikały jakby jest ktoś zamazywał!!!! Jestem 3 tygodnie po zabiegu i w tej chwili jestem bardzo zadowolona! Mam nadzieję, że ten efekt się urrzyma. Jeżeli tak to w końcu znalazłam rozwiązanie!

1

Komentarz (1)

Witam serdecznie, czy po zabiegu zostały jakieś strupki? Pozdrawiam. Zuza
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Naczynka na nosie
ja mogę polecić miejscówkę we Wrocku - Dermamed, gdzie usuwałam popękane naczynka na nosku, a wierzcie mi było ich sporo... generalnie byłam w szoku ze poszło to tak szybko, a same strupeczki szybko odpadły i wszystko pięknie się zagoiło :)

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.