Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Dziękuję za idealny biust i za podwyższenie mojej samooceny - opinia dr Pietrasik

Po zabiegu Warto
katarzyna771609
Katarzyna771609
Utworzono: 16 sty 2019 · Zaktualizowano: 28 maj 2019

O lekarzu

dr. n. med. Kamil Pietrasik
dr. n. med. Kamil Pietrasik 3 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Dziękuję za idealny biust i za podwyższenie mojej samooceny - opinia dr Pietrasik

Historia

W październiku 2018 miałam operację powiększanie piersi u Pana Doktora Pietrasika. Jeszcze na pierwszej konsultacji Pan Doktor dobrał mi implanty, które idealnie pasowałyby do mojej sylwetki. Na tej że konsultacji o wszystkim szczegółowo opowiedział i również rozwinął moje wątpliwości. Sama operacja przebiegła bardzo szybko i skutecznie - po 2 godzinnym snu, obudziłam się z piersiami, o których zawsze marzyłam. Pan Doktor i cała ekipa specialistów, która ze mną była, bardzo dbali o mnie, dlatego czułam się bardzo bezpieczna. Po 3 miesiącach po operacji mogę bez żadnych wątpliwości powiedzieć, że jestem zaskoczona tak pięknym wynikiem. Piersi są idealnej wielkości, symetryczne i bardzo pasują do mojego ciała. Również mają naturalny wygląd i naśladują zachowanie mojego ciała. Są przyjemne w dotyku i wyglądają bardzo sexy. Czasem mam takie wrażenie, że od zawsze miałam te piersi. Implanty było umieszczono pod mięsień i cięcia były pod piersiami. Od cięć są tylko cieniutkie kreseczki, które stopniowo znikają, dzięki pielegnacji, którą przepisał Pan Doktor. Z Panem Pietrasikiem mam cały czas stały kontakt i zawsze mogę zadzwonić, jeżeli mam jakieś pytania. Pan Doktor jest bardzo profesionalny, życzliwy i cierpliwy. Również odrębne dziękuję dla jego pielięgniarki, która też aktywnie uczestniczy w całym procesie przed i po operacyjnym. Jeżeli chcecie mieć idealny biust, który nie tylko wam narysuje uśmiech na twarzy, ale również który będą podziwiać wszyscy dookoła - bez wątpienia zwracajcie się do Pana dr. Kamila Pietrasika. Gorąco Polecam! P.S. dla dziewczyn, które chciałyby dowiedzieć się o moich wymiarach i o implantach które mam. Przed operacją miałam rozmiar 70A w całości 76cm. Sama jestem drobna prawie 160 cm wzrostu i mam bardzo cieńką tkankę tłuszczową (można powiedzieć że jej prawie nie mam:) Implanty miałam dopasowane Motiva okrągłe Full 355 ml pod mięsień. Obecnie mam rozmiar 70D i 86cm. Jakby ktoś chciał zdjęcia - piszcie priv ja wam wyślę)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

miska640619
miska640619

· Warszawa

· 28 maj 2019

Witaj, czytałam właśnie o twoich doświadczeniach z operacją piersi, zastanawiam się nad dr.Pietrasikiem, jak teraz się czujesz,czy wszystko okej?:) Czy mogę prosić o zdjęcie? Też chciałabym powiększyć piersi a wyjsciowka tak jak u ciebie:)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.