Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mąż mówi, że mam talię osy

Po zabiegu Warto
Zadowolona295704
Utworzono: 28 cze 2015 · Zaktualizowano: 9 lip 2015

Jestem zachwycona zabiegami. Na końcowy efekt musi minąć trochę czasu. Mąż mówi, że mam talię osy. Zabiegi wykonywał cudowny dr. Paciorek. Opieka przed i po zabiegu wspaniała, nie tylko pielęgniarek ale i pana dr. Czarująca pani Foldyna opiekowała się mną i dotrzymywała też towarzystwa. Bałam się wyciągania drenów, ale pan dr Paciorek odwracał moją uwagę a pani Foldyna trzymała mnie za rękę, nie bolało. Bardzo serdecznie pozdrawiam CAŁY personel kliniki OSKAR FOLDYNA z Czech.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

krokodylka

·

· 9 lip 2015

Wow. Bardzo ładny brzuch i piękna blizna. Gratuluję :) z każdą nową pacjentką dr utwierdzam się w przekonaniu, że wybrałam najlepszego chirurga.

W końcu znalazłam dr który robi brzuchy tak pięknie jak dr Furmanek.

Może zechce Pani dodać też opinię bezpośrednio na profil dr. Paciorka? tam jest mało zdjęć jego pacjentek, a przydały by się.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zdjęcia!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.