Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 post · Podsumowanie historii:

Doktor Pietrasik dobrze przygotował mnie do zabiegu abdominoplastyki

Warto

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Doktor Pietrasik dobrze przygotował mnie do zabiegu abdominoplastyki
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Dr Kamil Pietrasik to przede wszystkim lekarz, który patrzy na pacjentkę wieloaspektowo, widzi całe ciało, nie skupia się tylko na operowanej części, od razu planuje jak będzie wyglądało operowane miejsce oraz wszystkie okolice z nim powiązane. Co dla mnie było bardzo ważne opowiada szeroko o zabiegu, o tym co trzeba zrobić przed oraz o tym jak będzie przebiegała rekonwalescencja. Kolejnym bardzo ważnym aspektem bycia pacjentką Dr Pietrasika jest to, że z Doktorem jest stały kontakt wg potrzeb pacjentki, czyli odbiera telefony, ewentualnie oddzwania, na bieżąco odpisuje na maile. Jako pacjentka czułam się bardzo zaopiekowana za równo podczas zabiegu jak i podczas okresu kontrolnego po. Do tego wszystkiego co opisałam powyżej doskonałym dopełnieniem sylwetki Pana Doktora jest fakt, że to bardzo kulturalny człowiek, przemiły, sympatyczny i otwarty na indywidualne potrzeby pacjenta. Jego profesjonalizm i wyżej opisane zalety to połączenie doskonałe. Polecam bardzo Anna M.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.