Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Przeszłam zabieg korekty brzucha. Schudłam 30 kg

Po zabiegu Warto
anielin5
Utworzono: 27 paź 2014

O lekarzu

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia
Centrum Chirurgii Plastycznej Malia 3 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Przeszłam zabieg korekty brzucha. Schudłam 30 kg

Historia

Przeszłam zabieg korekty brzucha. Schudłam 30 kg, a ponieważ miałam sporą nadwagę i nigdy nie ćwiczyłam po odchudzaniu pozostała mi okropna wisząca skóra na brzuchu. Jedyną możliwością pozbycia się wiszącej skóry była operacja. Wybrałam Klinikę Malia i dr Pietrasika, który pięknie „wyrzeźbił” mój brzuch. Po operacji pozostała tylko jedna blizna na dole brzucha. Wszystko odbyło się bez komplikacji, mój brzuch wygląda pięknie a ja już nie muszę się wstydzić, że coś ze mnie zwisa. Pan dr Pietrasik jest znakomitym fachowcem, do tego jest bardzo miły i konkretny. Nawet blizna, która została po zszyciu wygląda bardzo ładnie i delikatnie. Myślałam, że będę mieć wielką szramę na brzuchu tym czasem została kreska, którą ukrywam pod majtkami. Chciałam podziękować za wspaniałą opiekę oraz indywidualne podejście do pacjenta. Nie ma nic ważniejszego przed operacją niż poczucie, że jest się w dobrych rękach u właściwego lekarza.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.