dr n. med. Jacek Toboła

(13) 100% poleca
Gdynia
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna Toboła - specjalista... (wypełnienie ust Gdynia)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Gdynia
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (powiększanie ust Gdynia)

dr Daria Dobaczewska

(11) 100% poleca
Gdynia
Lek. med. Daria Dobaczewska jest chirurgiem ogólnym oraz plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych piersi oraz okolic twarzy. Wykonuje też abdominoplatykę i liposukcję oraz małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO). Pracuje w Gdyni... (wypełnienie ust Gdynia)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 800 zł do 1.200 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (modelowanie ust Gdynia)

Specjaliści w pobliżu Gdynia

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Usta
bozenakurpik221545

Właściwie od zawsze miałam problem z małymi wąskimi ustami. W końcu zdecydowałam się je nieco powiększyć. Czekałam z tym tak długo bo najbardziej bałam się sztucznego efektu wielorybich ust. W końcu wybrałam się na konsultacje korzystając z okazji dni otwartych. Przyjęła mnie dr Mazur - cudowna kobieta! Wypytałam ją o wszystko, odpowiedziała na każde nawet najdziwniejsze pytanie, po czym pokazała mi jak mniej więcej mogę wyglądać moje usta po zabiegu. W końcu po zastanowieniu się zdecydowałam i stało się! W końcu mam piękne pełne i NATURALNE usta! Za 2 tygodnie konsultacja i ewentualne dostrzyknięcie, ale myślę, że już nie będzie mi potrzebne. Jednym słowem jestem zachwycona i polecam wszystkim.