dr n. med. Jacek Toboła

(13) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 200 zł
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna Toboła - specjalista... (zabieg lipolizy iniekcyjnej Gdynia)

dr Daria Dobaczewska

(11) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 390 zł
Lek. med. Daria Dobaczewska jest chirurgiem ogólnym oraz plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych piersi oraz okolic twarzy. Wykonuje też abdominoplatykę i liposukcję oraz małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO). Pracuje w Gdyni... (usuwanie tłusczu Gdynia)

Dermedica s.c.

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 500 zł
Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.Centrum... (usuwanie tłusczu Gdynia)

Specjaliści w pobliżu Gdynia

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Serdecznie polecam dr Magdalenę Dobosz. Pani doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, jest dokładna i delikatna, bardzo dokładnie objaśnia każdy zabieg. Robiłam sobie u Pani doktor lipolizę Aqualyx, laser frakcyjny oraz modelowanie ust i jestem bardzo zadowolona z efektów! Lekarz godny zaufania!

Jestem zadowolona bardzo z zabiegu lipolizy iniekcyjnej wykonanej u Pani doktor w SCM estetic. Rzeczywiście, po zabiegu skóra była trochę zaczerwieniona i opuchnięta. Na szczęście przeszło to po dwóch dniach. Tkanka tłuszczowa uległa znacznej redukcji, a powierzchnia mojej skóry wydaje się duuużo gładsza. Dodam, że obszarem zabiegu były bryczesy.