Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

6 maj 2019 · Zaktualizowano: 4 sty 2022

Labioplastyka po dwóch porodach Kraków dr Basta

Warto

O lekarzu

Ocena:
Labioplastyka po dwóch porodach Kraków dr Basta
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Do pana doktora Tomasza Basty trafiłam 7 miesięcy po porodzie (drugim), kiedy teoretycznie wszystko wróciło do normy, ale prawda jest taka, że ja nie akceptowałam siebie. Chodziło głównie o nieestetyczny wygląd, ale w sumie też dyskomfort W ciągu dnia nie byłam w stanie o tym nie myśleć. Gdyby nie doktor Tomasza Basta i zabiegi jakie mi zalecił (i przeprowadził) nadal tkwiłabym w tym punkcie, że wszystko jest “prawie dobrze” i najważniejsze jest zdrowie dziecka. Oczywiście jest. Ale równie ważne jest i moje zdrowie.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Labioplastyka u nastolatki

Chciałabym podzielić się z Wami historią matki nastolatki, cierpiącej z powodu przerośniętych warg sromowych. Odkąd była małą dziewczynką widziałam, że mniejsze wargi sromowe wcale nie są takie małe jak być powinny, ale myślałam, że to wszystko...

Czytaj więcej
Labioplastyka Poznań polecam dr Kuźlan

Zabieg miałam wykonywany jakiś czas temu, jednak należę do osób, które nie chwalą dnia przed zachodem słońca, dlatego też jeszcze opinii nie pisałam. Po całkowitym zagojeniu i powrocie do „normalnego” funkcjonowania mogę śmiało powiedzieć: POLECAM!...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.