Profesjonalny zespół, perfekcyjny efekt operacji nosa

Zarejestrowany użytkownik

Z reguły nie wystawiam opinii, ale jeśli ktoś rozważa operację i wciąż szuka kliniki to z całego serca polecam Dr Osuch Clinic! Pamiętajmy, że wybór odpowiedniej kliniki jest kluczowy przy podjęciu decyzji, z którą będziemy żyć do końca życia!

Pan Piotr to wspaniały chirurg, człowiek i przedsiębiorca - zatrudnia wspaniałych ludzi - pielęgniarki, panią anestezjolog, panią na recepcji. Cały zespół jest bardzo profesjonalny, a w klinice panuje niemalże domowa atmosfera! To, jakimi ludźmi otacza się doktor bardzo dobrze o nim świadczy.

To wszystko przełożyło się na efekt końcowy - mój nos jest perfekcyjny, idealnie dopasowany do proporcji twarzy, co sprawia, że wyglądam jakbym się z takim nosem urodziła. To bardzo ważne, bo często patrząc na kobiety możemy ocenić “To robota doktora x). W tym przypadku, nie ma takiej możliwości - doktor Osuch jest mistrzem proporcji i każdemu “dobiera” nos indywidualnie. Przez co uzyskujemy efekt naturalnego piękna - a chyba każdemu z nas o to chodzi.

Przed operacją:
Pani anestezjolog jest bardzo ciepłą i kompetentną osobą, która pomogła mi opanować swój paniczny lęk. Dodatkowo, poprosiłam o dodatkową konsultację tuż przed operacją z Dr Osuchem, który również rozwiał wszystkie moje wątpliwości.
Cały strach związany z pobytem w klinice, pierwszą w życiu narkozą i samą operacją był zupełnie niepotrzebny!

Po operacji:
Przez cały okres nie odczuwałam bólu. Oczywiście te 9/10 dni nie wygląda się atrakcyjnie. Nos w opatrunku kompletnie mi się nie podobał i bałam się ze końcowy efekt nie będzie zadowalający- nic bardziej mylnego!

Moment zdjęcia opatrunku rekompensuje te „brzydkie dni”! Wiele razy wyobrażałam sobie ten moment, ale w rzeczywistości był on jeszcze lepszy, ponieważ efekt przerósł moje oczekiwania!

Cena:
Z pewnością są lekarze, którzy oferują niższe ceny, jednak to nie cena powinna być wyznacznikiem, kiedy w grę wchodzi nasze zdrowie no i pewnie nikt z nas nie chce iść na kompromis z efektem operacji czy opieką po operacji? Dodatkowo osobiście uważam, że lepiej wybrać doświadczonego chirurga i minimalizować ryzyko niezadowolenia z operacji, bo np w plastyce nosa stawki poprawy po lekarzu oscylują w okolicach +20 tyś PLN.


Do każdej osoby, która nosi się z zamiarem operacji- nie ma na co czekać!
Panu Osuchowi, życzę wielu sukcesów, ponieważ reprezentuje Pan światowy poziom i bardzo dziękuję.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy