Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Jestem zachwycona swoim nowym noskiem (ClinicForYou)

Po zabiegu Warto
weram
Świdnica · Utworzono: 8 kwi 2021 · Zaktualizowano: 12 maj 2021
Historia

Operację nosa w ClinicForYou robiłam około 4 miesiące temu i mimo że proces gojenia nie jest zakończony, jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego nosa. Kompleksy na punkcie garbka i za dużego nosa miałam od zawsze. Długo wahałam się, ale po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam na ClinicForYou i nie żałuję :)

Najważniejsze, że doktor bierze pod uwagę oczekiwania pacjenta i tłumaczy, czego można się spodziewać. W moim wypadku głównym celem było usunięcie garba oraz uniesienie i zwężenie czubka nosa, wykonano mi pełną plastykę nosa. Cena była bardzo korzystna. Po zabiegu przez jakiś czas nos był opuchnięty, pojawiły się także sińce pod oczami. Ale warto było, 100 % zadowolenia! W końcu mogę bez przygnębienia oglądać swoje zdjęcia z profilu :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

weram

· Świdnica

· 12 maj 2021

Hej, dzięki bardzo :) Zabieg robiła dr Łuniewska, mega polecam. Dałam 11 000 PLN za zabieg, wszystko było wliczone w cenę.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.