Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mam zbyt wysoko umieszczone brodawki po redukcji piersi

Po zabiegu Nie warto
anonymous434187
anonymous434187
Utworzono: 16 gru 2016 · Zaktualizowano: 28 gru 2016
Historia

Jestem rozczarowana "profesjonalizmem"  dr G. Okres rekonwalescencji przeszłam bez komplikacji, jednakże efekt pozostawia wiele do życzenia. Pomijając fakt,że blizny jakby wykonane przy sekcji zwłok, do tego brodawki, są nienaturalnie wysoko przyszyte,że nawet bardzo zabudowany biustonosz nie jest w stanie zakryć (12 cm od wału podpiersiowego przy rozmiarze D)Pani G. próbowała mi wmawiać,że wszystko jest zgodnie ze sztuką lekarską itd, natomiast Dr Kozub, u którego byłam na konsultacji po przykrym doświadczeniu w Bytomiu, uznał, że piersi należy poprawić. Każdy powinien sam decydować.Ja szczerze odradzam!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 28 gru 2016

Witaj AB,

czyli jest szansa na satysfakcjonującą poprawkę? Na zdjęciu rzeczywiście masz wysoko umieszczone brodawku, ale same piersi wyglądają super. Jakie były przed zabiegiem? Czy te brodawki też wcześniej były wysoko?

Pozdrawiam, Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.