Mam zbyt wysoko umieszczone brodawki po redukcji piersi

AB

Jestem rozczarowana "profesjonalizmem"  dr G.
Okres rekonwalescencji przeszłam bez komplikacji, jednakże efekt pozostawia wiele do życzenia. Pomijając fakt,że blizny jakby wykonane przy sekcji zwłok, do tego brodawki, są nienaturalnie wysoko przyszyte,że nawet bardzo zabudowany biustonosz nie jest w stanie zakryć (12 cm od wału podpiersiowego przy rozmiarze D)
Pani G. próbowała mi wmawiać,że wszystko jest zgodnie ze sztuką lekarską itd, natomiast Dr Kozub, u którego byłam na konsultacji po przykrym doświadczeniu w Bytomiu, uznał, że piersi należy poprawić.
Każdy powinien sam decydować.Ja szczerze odradzam!

Pokazać komentarze4 Skryć komentarze4
Zuza

Witaj AB,
czyli jest szansa na satysfakcjonującą poprawkę? Na zdjęciu rzeczywiście masz wysoko umieszczone brodawku, ale same piersi wyglądają super. Jakie były przed zabiegiem? Czy te brodawki też wcześniej były wysoko?
Pozdrawiam, Zuza

Zobacz odpowiedzi 3
AB

Witaj Zuza,
wcześniej piersi były rozmiaru E-F. Brodawki przed operacją były naturalnie,odpowiednio do budowy piersi umieszczone. Zostały całkowicie przeszczepione, jak widać nienaturalnie wysoko. Nie wyglądają super . Poprawka? Ponowna poważna ingerencja. Satysfakcja? miała być po pierwszej operacji. Brodawki są o 5 cm za wysoko. żeby sprowadzić je na odpowiednią wysokość raczej nie obejdzie się bez ponownego pomniejszenia piersi. To zdjęcie nie odzwierciedla całego koszmaru z jakim zmagam się w codziennym życiu.
Pozdrawiam

Odpowiedź na: AB
Zuza

A jak z czuciem? Zostało w pełni zachowane? I może zadam bardzo intymne pytanie, więc jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj. Ale ciekawi mnie, jak na to reaguje partner?
Pozdrawiam
Zuza

Odpowiedź na: Zuza
AB

Początkowo w ogóle nie czułam. Lekkie czucie powróciło po około roku.
Partner bardzo mnie wspiera.
Pozdrawiam

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy