Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekcja nosa kwasem - satysfakcja 100%

Po zabiegu Warto
magdalena625844
Magdalena625844
Utworzono: 30 mar 2018 · Zaktualizowano: 30 mar 2018

O lekarzu

dr Małgorzata Kossut
dr Małgorzata Kossut 2 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Korekcja nosa kwasem - satysfakcja 100%

Historia

Do Pani Doktor trafiłam w dniu swoich urodzin na bezoperacyjną korektę nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Zachęcona opiniami a także zdjęciami przed/po z różnych źródeł postanowiłam spróbować. Z Panią Doktor spotkałyśmy się w jej klince w Błoniach. Pierwsze wrażenie-Pani Małgorzata wydała się być bardzo sympatyczną kobietą a przede wszystkim doświadczonym, kompetentnym lekarzem. Rozmawiałyśmy przez około 40 minut, Pani Doktor wszystko doskonale wytłumaczyła, wysłuchała jak i pokazała pełen album zdjęć przed/po z wcześniejszych zabiegów korekty nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Dużo opowiedziała o sobie,o szkoleniach w których brała udział w różnych miejscach na świecie.Jednym słowem-czułam że mogę zaufać Pani doktor. Po szczegółowym wywiadzie,po niecałej godzince,zdecydowałam się na zabieg który przeprowadziłyśmy na miejscu. Z uwagi na niepewność z mojej strony,dotyczącej jednego punktu przy czubku nosa (nie byłam pewna czy chce wypełniać to jedno konkretne miejsce) postanowiłyśmy z Panią Doktor,że w razie gdybym zmieniła zdanie po kilku dniach-miałam dzwonić i przyjeżdżać na poprawkę. Przez dwa dni od zabiegu (z zalecenia P.Doktor musiałam uważać na nos,aby przez przypadek się nie uderzyć,nie nakładać makijażu w celu uniknięcia zakażenia-chodzi o miejsce nakłucia) było widoczne lekkie zasinienie i obrzęk.Całość jak najbardziej do zniesienia,bez potrzeby rezygnowania z jakichkolwiek planów ;). Efekt po 1 wizycie był jak najbardziej na plus,jednak po 2 wizycie- nie chciałam już nic więcej poprawiać, P.Małgorzata wspaniale się spisała! Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje! Każdego dnia cieszę się jak tego pierwszego po wyjściu z gabinetu! Zabieg wykonywany był w listopadzie 2017- szczerze,czasami zapominam że to nie mój nos,tak łatwo można się przyzwyczaić do korzystnej zmiany że,nie wyobrażam sobie powrotu do stanu poprzedniego. Z uwagi na to że efekt utrzymuje się około 8-12 miesięcy,z pewnością wrócę do Pani Doktor. Serdecznie polecam!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

emka652165

·

· 30 mar 2018

Cześć Magda,

dzięki za Twój opis, cieszę się, że udało Ci się znaleźć dobrego lekarza! :)

Czy masz może jakieś zdjęcia Twojego nosa przed zabiegiem i po? Ciekawa jestem jak może się zmienić nos po takiej korekcie kwasem :)

Pozdrawiam ciepło!

Emka

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.