Witam, Jestem po całkowitej korekcji nosa. Po operacji została tzw. zjeżdżalnia, której BARDZO chciałam uniknąć, ale Doktor twierdzi, że były ubytki w chrząstce i nie dało się inaczej tego zrobić, a czubka bardziej pomniejszyć też się nie dało, bo skóra nie miałaby się na czym trzymać. Mój pech. Na wizycie kontrolnej Pan doktor powiedział, że jedynym wyjściem jest podanie kwasu hialuronowego albo przeszczepienie chrząstki zza ucha, o ile pamiętam. Nie stać mnie na kolejną operację, a efektu zjeżdżalni chciałam się pozbyć natychmiast. Został podany preparat Juvederm volume, a na nos założony opatrunek uciskający. Po 2 dniach jak go ściągnęłam, miałam poczucie, że jest grudka. Pan doktor powiedział, że mam uciskać i rozmasować. Faktycznie na chwilę zeszła. Początkowo byłam zachwycona efektem. W końcu upragniony nosek. Niestety po dosłownie 4 tygodniach kwas na grzbiecie się wchłonął, a grudka uwydatniła w miejscu, w którym początkowo ja wyczuwałam. Pan doktor nie wie dlaczego, uważa, że efekt jest ok i mam sobie odpuścić i masować (tego się nie da masować, bo grudka jest twarda jak kamień). Jednak mój pech, jestem perfekcjonistką i to nie jest efekt akceptowalny dla mnie, więc uparłam się, żeby to poprawić. Nie wie, co to, albo trzeba uzupełnić albo rozpuścić, a najlepiej odpuścić. Jestem zmęczona jeżdżeniem po 300 km do Polanicy co kilka tygodni, w ogóle jestem zmęczona walką z tym nosem. Czy jest jakiś lekarz w Warszawie/Poznaniu, który mógłby mi proszę pomóc? Dodaje zdjęcia w kolejności przed operacją, po operacji, początkowo po podaniu kwasu i teraz po 6 tygodniach od podania. Z góry dziękuje z odpowiedź.

pacjentka445891

Do pani doktor trafiłam po długim researchu w internecie, opinie i informacje na jej temat wzbudziły moje zaufanie i nie zawiodłam się, wręcz przeciwnie jest nawet lepiej niż się spodziewałam! Po pierwsze jest świetnym fachowcem, o czym już słyszałam, a teraz przekonałam się na własnej skórze (dosłownie), po drugie naprawdę ciepłym człowiekiem. Do pani doktor przyszłam z asymetrią nosa (po jednej stronie miałam wgłębienie) i małym garbkiem. Teraz nos jest idealnie prosty, efekt jest SUPER! Jeżeli chodzi o sam zabieg, nie można powiedzieć, że jest przyjemny, czy całkowicie bezbolesny, w moim przypadku znaczną ilość preparatu trzeba było podać z boku nosa, co jest mocniej odczuwalne niż na samym grzbiecie, jednak naprawdę spokojnie do wytrzymania nawet dla takiego panikarza jak ja ;) Poza tym trwa to dosłownie moment, myślę, że zabieg sam w sobie od wkłucia do wyjęcia kaniuli trwał może 2 minuty. Dodatkowo troska, z jaką pani doktor podchodzi do pacjenta, naprawdę pomaga :) W 100% polecam i sama na pewno jeszcze nie raz skorzystam z zabiegów u pani doktor :) P.S mój przypadek był dość nietypowy, bo sporo preparatu trzeba było podać w mój 'ubytek', także myślę, że standardowe zabiegi na przykład likwidowania garbka jednak są odrobinę mniej kosztowne. Tak czy inaczej jak patrzę na swój nos to jestem przekonana, że praca pani doktor jest warta każdej złotówki ;)

Miałam kompleksy związane z moim nosem, który nie prezentował sięzbyt atrakcyjnie. Jakież było moje - pozytywne - zdziwienie, gdy okazało się, że zaledwie zabieg dzieli mnie od "ideału". Dr Boligłowa szybko i skutecznie skorygował wady, a teraz mogę cieszyć się wyglądem, który nie sprawia mi zawodu za każdym spojrzeniem w lustro. Polecam!

magdalena625844

Do Pani Doktor trafiłam w dniu swoich urodzin na bezoperacyjną korektę nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Zachęcona opiniami a także zdjęciami przed/po z różnych źródeł postanowiłam spróbować. Z Panią Doktor spotkałyśmy się w jej klince w Błoniach. Pierwsze wrażenie-Pani Małgorzata wydała się być bardzo sympatyczną kobietą a przede wszystkim doświadczonym, kompetentnym lekarzem. Rozmawiałyśmy przez około 40 minut, Pani Doktor wszystko doskonale wytłumaczyła, wysłuchała jak i pokazała pełen album zdjęć przed/po z wcześniejszych zabiegów korekty nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Dużo opowiedziała o sobie,o szkoleniach w których brała udział w różnych miejscach na świecie.Jednym słowem-czułam że mogę zaufać Pani doktor. Po szczegółowym wywiadzie,po niecałej godzince,zdecydowałam się na zabieg który przeprowadziłyśmy na miejscu. Z uwagi na niepewność z mojej strony,dotyczącej jednego punktu przy czubku nosa (nie byłam pewna czy chce wypełniać to jedno konkretne miejsce) postanowiłyśmy z Panią Doktor,że w razie gdybym zmieniła zdanie po kilku dniach-miałam dzwonić i przyjeżdżać na poprawkę. Przez dwa dni od zabiegu (z zalecenia P.Doktor musiałam uważać na nos,aby przez przypadek się nie uderzyć,nie nakładać makijażu w celu uniknięcia zakażenia-chodzi o miejsce nakłucia) było widoczne lekkie zasinienie i obrzęk.Całość jak najbardziej do zniesienia,bez potrzeby rezygnowania z jakichkolwiek planów ;). Efekt po 1 wizycie był jak najbardziej na plus,jednak po 2 wizycie- nie chciałam już nic więcej poprawiać, P.Małgorzata wspaniale się spisała! Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje! Każdego dnia cieszę się jak tego pierwszego po wyjściu z gabinetu! Zabieg wykonywany był w listopadzie 2017- szczerze,czasami zapominam że to nie mój nos,tak łatwo można się przyzwyczaić do korzystnej zmiany że,nie wyobrażam sobie powrotu do stanu poprzedniego. Z uwagi na to że efekt utrzymuje się około 8-12 miesięcy,z pewnością wrócę do Pani Doktor. Serdecznie polecam!

tomaszkrzykaws760453

Postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem z wizyty i zabiegu u dr n. med. Agnieszki Ledniowskiej. Ponieważ mój nos był dużym kompleksem postanowiłem udać się na jego korektę kwasem hialuronowym. Pani doktor bardzo delikatnie i z dużym wyczuciem wykonała zabieg. Jestem bardzo zadowolony z efektu, z pewnością powtórzę zabieg w przyszłości. Zabieg wykonany w Kędzierzynie -koźlu.

gabi216818

do Dr Kossut wybrałam się z dużym garbem nosa i brakiem czasu(i funduszy) na operację nosa po dwóch zabiegach u Pani Małgorzaty jestem zachwycona, nie wiedziałam, że można zdziałać aż takie cuda przy użyciu kilku bezbolesnych nakłuć! Po zabiegu zostają może dwa siniaczki i mała opuchlizna, które znikają po dwóch dniach. Ogólnie super! jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z Pani Doktor- przemiła osoba, wszystko mi wytłumaczyła Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu , korekta odbyla sie przy pomocy kwasu hialuronowego. Pani dr Radziejewska jest bardzo mila, doradzi i dostosuje zabieg do potrzeb pacjenta. Bardzo dobry kontakt meilowy co sie chwali. Naprawde polecam :)

Witam wszystkich Państwa U Pani Kossut zamykam naczynka już trzeci raz i zawsze jestem bardzo zadowolona, czekam mnie jeszcze jeden zabieg i będę miała problem z głowy jeśli chodzi o ciągle czerwoną twarz Wczoraj robiłam korektę nosa, coś pięknego. :) Pani Doktor spisała się na medal, wreszcie mam prosty nosek :) Polecam tak doświadczonych lekarzy jak Pani Kossut Marta z Tomaszowa

Od urodzenia miałam problem z niesymetrycznym nosem, dlatego gdy tylko miałam okazję postawiłam na zabieg jego skorygowania. Pan doktor wykonał go rewelacyjnie, a każdorazowe spojrzenie w lustro sprawia, że się uśmiecham. Niby nic, a drobna korekta kwasem stała się rozwiązaniem moich wieloletnich kompleksów.