Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekcja powiek górnych i dolnych u dr Murawskiego - powieki wróciły do dawnego stanu, chyba sprzed 20 lat!

Po zabiegu Warto
ewa123594238
ewa123594238
Utworzono: 24 paź 2017 · Zaktualizowano: 28 lis 2017

O lekarzu

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii
Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii 2 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Korekcja powiek górnych i dolnych u dr Murawskiego - powieki wróciły do dawnego stanu, chyba sprzed 20 lat!

Historia

Miałam zabieg korekcji powiek górnych i dolnych, którą przeprowadzał dr med. Marek Murawski chirurg plastyczny. Pomagała mu p.Małgorzata Grabowska. Zabieg trwał dość długo (według mnie), ale atmosfera jaką stworzyli oboje sprawiła, że nawet nie zauważyłam upływy czasu. Byłam pod opieką anestezjologa, ale ponieważ były to powieki górne i dolne za jednym razem - nie było łatwo. Po zabiegu p. doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi jak mam dalej postępować, a pani Małgosia wszystko zapisała. Podczas kontroli i zdejmowania szwów byli bardzo życzliwi, ciepli i uśmiechnięci. Było mi to bardzo potrzebne, ponieważ jestem strasznym tchórzem i boję się "że będzie bolało". Bolało - owszem ale da się przeżyć. Naprawdę ! Właśnie jestem po kolejnej kontrolnej wizycie , po pół roku od zabiegu. Efektem jestem zachwycona. Powieki wróciły do dawnego stanu, chyba sprzed 20 lat. Nie miałam żadnych powikłań, ani blizn. U mnie trzeba było naprawdę dużo wyciąć z powiek górnych, a na dolnych miałam duże worki pod oczami. A teraz ani śladu po tym. I zawdzięczam to p. doktorowi Murawskiemu i p. Małgosi Grabowskiej. Mam zaufanie do Kliniki Elite, ponieważ wiele razy tam byłam i mam zamiar skorzystać także z zabiegów medycyny estetycznej i kosmetycznej. Ewa K.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 28 lis 2017

Hej ewa123,

czy te worki to były przepukliny tluszczowe? Jak je miałaś usuwane?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.