Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 komentarz

Usunięcie pieprzyka

Pacjent: SYLWIA173787

Wrocław

Leczenie warto

Zgłoszone przez SYLWIA173787. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika SYLWIA173787 na temat dr n. med. Małgorzata Kuźlan

5.0

Usunięcie pieprzyka

16 lis 2012 · Zaktualizowano: 28 sie 2023

Lekarz ideał, ogromna wiedza i doświadczenie.Rok temu pani doktor usunęła mi znamię barwione czyli odstający pieprzyk, który znajdował się koło mojego lewego oka.Zabieg przebiegał bezboleśnie i w miłej atmosferze.Dziś nie ma po nim, ani po bliźnie śladu. Wygląda tak, jakby go tam nie było. Zdecydowanie polecam:pełen profesjonalizm i fachowość!

1

Komentarz (1)

Hej:)<br />
ja też mam koło oka tylko prawego i boje się że naciągnie mi się oko albo zostanie mi blizna.<br />
pozdrawiam
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Labioplastyka w Rubik Efecta Clinic

Witam Jestem 2 miesiące po zabiegu labioplastyki. Wykonywała go u mnie pani doktor Iwona Rubik z Rubik Efecta Clinic na śląsku. Wszystko przebiegło idealnie, bez żadnych komplikacji! Miałam przerost warg sromowych. Nie dość, że było to bardzo...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej