Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Szpital ESKULAP

Kontakt z nami

Rekomendacje (1)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Szpital ESKULAP? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Szpital ESKULAP

Anonymous 29.10.2012
Warto

U doktora Molskiego miałam robiony zabieg laserowego usuwaniażylaków. Jestm bardzo zadowolona z poobytu w szpitalu- zaledwie kilka godzin a efekt było już widac na wizycie kontrolnej i to mimo że żylaki miałam spore.

Profil - Szpital ESKULAP

O nas

Prywatny Szpital Eskulap mieści się w Osielsku w Bydgoszczy. Jest to innowacyjna placówka, będąca jednym z pionierów prywatnej opieki medycznej w tym regionie, ale wciąż podążająca za najnowszymi trendami. Swoim pacjentom oferuje szereg konsultacji i zabiegów, m.in. z zakresu ginekologii estetycznej czy dermatologii. Jest jednym z największych ośrodków flebologii, zajmującej się leczeniem żylaków.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Bydgoski szpital Eskulap swoje działania koncentruje na flebologii, czyli tej dziedzinie medycyny, która specjalizuje się w leczeniu żylaków. Konsultacje i badania za pomocą USG Doppler są pierwszym etapem diagnozy, po którym proponowany jest pacjentowi najskuteczniejszy w jego przypadku plan leczenia.

Wśród metod stosowanych w szpitalu Eskulap znalazła się innowacyjna mikrofalowa termoablacja wewnątrzżylna EMWA, która została udostępniona pacjentom we wrześniu 2019 roku. To wyjątkowo skuteczny i mikroinwazyjny zabieg, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu już po kilkudziesięciu minutach od jego zakończenia pacjent może powrócić do domu.

Na oddziale flebologii dostępne są także inne metody usuwania żylaków, które mogą być alternatywą dla mikrofalowej termoablacji wewątrzżylnej. Można pomiędzy nimi wymienić na przykład Clarivein, metodę małoinwazyjną i niewymagającą znieczulenia, wykorzystywaną w szpitalu już od 2014 roku.

Wykonywane są także zabiegi klejenia żylaków, skleroterapii, klasyczne operacje oraz drenaż limfatyczny, pozwalający na poprawienie przepływu krwi przez skórę i tkanki podskórne.

Warto przy tym zwrócić uwagę, iż oprócz żylaków kończyn dolnych, szpital Eskulap oferuje także leczenie żylaków okolic intymnych.

Specjaliści z zakresu dermatologii oferują z kolei pacjentom leczenie popularnych chorób skóry oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wśród nich można wymienić usuwanie znamion czy brodawek, oraz laserowe usuwanie rozstępów i blizn. Dostępne są kompleksowe usługi odmładzające, takie jak fotoodmładzanie czy peeling laserowy. Ważnym działem medycyny estetycznej jest laserowe leczenie chorób takich jak trądzik różowaty czy grzybice skóry.

Na oddziale ginekologicznym możliwe jest z kolei wykonanie zabiegów poprawiających nie tylko stan zdrowia pacjentek, ale również ich komfort i jakość życia seksualnego. Wśród nich warto wymienić między innymi plastykę warg sromowych oraz nowatorskie laserowe obkurczanie pochwy.

Filozofia zawodowa

Szpital Eskulap powstał na bazie wieloletnich doświadczeń, zdobywanych przez Centrum Medyczne Eskulap. Dlatego wysoka jakość, doświadczenie oraz bezpieczeństwo pacjentów stanowią dla niego priorytety. Wiedząc, jak ważne jest zaufanie i otwartość pacjentów, personel stara się w sposób minimalnie inwazyjny i pozbawiony bólu przeprowadzać wszystkie zabiegi. Dzięki temu Eskulap zdobył certyfikat “Szpital bez bólu”.  

Nasza klinika

Oddział flebologii szpitala Eskulap jest jednym z najbardziej nowoczesnych i najlepiej wyposażonych ośrodków leczenie chorób naczyń (głównie kończyn dolnych) w całym regionie. Dysponuje urządzeniami służącymi diagnostyce obrazowej USG Doppler oraz szeregiem specjalistów z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej. Wśród nich wyróżnia się profesor Stanisław Molski, specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii.

Również pozostałe gabinety, w tym dermatologiczny i ginekologiczny, słyną wśród pacjentów z innowacyjnego, spełniającego najwyższe standardy wyposażenia. Leczenie dermatologiczne oraz zabiegi medycyny estetycznej w dużej mierze oparte są o wykorzystywanie innowacyjnych technik laserowych.

Historia kliniki

Przychodnia Eskulap powstała na początku lat 90-tych XX wieku w Bydgoszczy, jako jeden z pierwszych, prywatnych ośrodków medycznych. Była także pionierem w regionie Kujawsko-Pomorskim w zakresie chirurgii jednego dnia, zaczynając oferować taką usługę już w 2001 roku.

Nowoczesny szpital Eskulap w Osielsku powstał w 2012 roku, dołączając do istniejącej wcześniej przychodni i tworząc Centrum Medyczne. To właśnie w Osielsku znalazło swoje miejsce Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń, specjalizujące się między innymi we flebologii. 

W szpitalu możliwe są także konsultacje oraz zabiegi, przeprowadzane przez innych specjalistów, między innymi z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii, urologii, ortopedii czy dermatologii. Ekspercka wiedza kadry, obejmująca różne dziedziny medycyny, idzie tutaj w parze z doskonałym, światowej klasy wyposażeniem. Cały zespół medyczny liczy sobie 90 pracowników, w tym 60 lekarzy.

Konsultacje

Adres e-mail:

recepcja@szpitaleskulap.pl

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 7:00 - 21:00

Media społecznościowe:

Facebook

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Kriochirurgia Z 2 500 zł
Leczenie żylaków Laserowe usuwanie żylaków... Z 250 zł Do 11 000 zł
   Klejenie żylaków VenaSeal Z 7 500 zł
   Laserowe leczenie żylaków EVLA Z 3 000 zł Do 3 000 zł
   Leczenie żylaków metodą RF Z 4 000 zł Do 4 000 zł
   Leczenie żylaków okolic intymnych Z 8 500 zł
   Skleroterapia żylaków Z 200 zł Do 500 zł
   Usuwanie żylaków parą wodną Z 4 200 zł
   Laserowe usuwanie żylaków ELVeS Z 3 000 zł
   Laserowe usuwanie żylaków EVLT Z 3 000 zł
   Miniflebektomia Z 2 000 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Hallux valgus Z 3 000 zł
   Noga - palec młotkowaty Z 2 500 zł
   Wrastający paznokieć Z 300 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka)
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Z 500 zł
Zespół cieśni kanału nadgarstka

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Koperkowa 2
85-650 Bydgoszcz
Osielsko
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
08:00 - 20:00 
Wtorek
08:00 - 20:00 
Środa
08:00 - 20:00 
Czwartek
08:00 - 20:00 
Piątek
08:00 - 20:00 
Sobota
08:00 - 14:00