Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Mialam zabieg korekcji uszu

Pacjent: Anonymous50395

Wykonano przez Lek. med. Ryszard Nawrocki w Wrocław
Lek. med. Ryszard Nawrocki

Leczenie warto

Zgłoszone przez Anonymous50395. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika Anonymous50395 na temat Lek. med. Ryszard Nawrocki

5.0

Mialam zabieg korekcji uszu

31 paź 2013 · Zaktualizowano: 30 sie 2023

Polecam najlepszy specjalista. Mialam zabieg korekcji uszu które bardzo mi przeszkadzały. Zabieg odbył sie bez przeszkód, doktor najpierw wyjaśnił na czym polega otoplastyka i tego samego dnia odbył się zabieg.Przemiła atmosfera i gotowość doktora do ewentualnych poprawek na życzenie pacjenta. Lekarz profesjonalista bardzo gorąco polecam.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Żylaki u zawodnika MMA!

Do doktora trafiłem z polecenia od mojego lekarza sportowego. Jestem zawodnikiem MMA więc częste kontuzje sprawiły, ze się doigrałem i stan moich nóg był w kiepskiej formie. Żylaki miałem na obu nogach więc zdecydowałem się na zabieg od razu....

Czytaj więcej
Dziękuję za nowy wygląd

Do Pani Doktor Jaklik trafiłam, kierując się miejscem, w którym pracuje chirurg plastyczny oraz czytając opinie o efektach pracy Pani doktor.. Po pierwszej konsultacji uwierzyłam, że korekta chrząstki nosowej będzie możliwa i po wielu latach...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej