Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Abdominoplastyka i zaopatrzenie przepukliny - dr Paciorek

Po zabiegu Warto
Kika747431
Utworzono: 25 wrz 2018 · Zaktualizowano: 5 paź 2018
Historia

Jestem 2 tygodnie po operacji Abdominoplastyki i zaopatrzenia przepukliny u dr Paciorka. Z czystym sumieniem polecam doktora oraz klinikę, w jakiej dano mi było przechodzić drobne katusze dla końcowego efektu ☺ . Mój brzuch po 2 ciążach nie dawał mi normalnie żyć. Nadal nie mogę do końca uwierzyć, że ten płaski brzuch jest mój ?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

monia750010

·

· 5 paź 2018

Hej, dziewczyny ja leciałam z Londynu. Więc operację miałam w poniedziałek, samolot powrotny miałam w sobotę rano, chciałam wcześniej ale nie było biletów (bilet kupowałam tuż przed odlotem) po wyjściu z kliniki zatrzymałem się w Zabrzu. W Katowicach zamówiłam sobie asyste. Pod sam samolot jechałam na wózku bez kolejek. W samolocie było całkiem ok. Spałam cały lot. Czułam się dobrze. W uk bez kolejek wszędzie, niestety miałam kawałek do przejścia bo lotnisko ma jakieś przebudowy.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.