Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

25 wrz 2018 · Zaktualizowano: 24 paź 2018

Abdominoplastyka i zaopatrzenie przepukliny - dr Paciorek

Warto
81450

O lekarzu

Ocena:
Abdominoplastyka i zaopatrzenie przepukliny - dr Paciorek
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem 2 tygodnie po operacji Abdominoplastyki i zaopatrzenia przepukliny u dr Paciorka. Z czystym sumieniem polecam doktora oraz klinikę, w jakiej dano mi było przechodzić drobne katusze dla końcowego efektu ☺ . Mój brzuch po 2 ciążach nie dawał mi normalnie żyć. Nadal nie mogę do końca uwierzyć, że ten płaski brzuch jest mój ?

23

Komentarze (23)

Hej, dziewczyny ja leciałam z Londynu. Więc operację miałam w poniedziałek, samolot powrotny miałam w sobotę rano, chciałam wcześniej ale nie było biletów (bilet kupowałam tuż przed odlotem) po wyjściu z kliniki zatrzymałem się w Zabrzu. W Katowicach zamówiłam sobie asyste. Pod sam samolot jechałam na wózku bez kolejek. W samolocie było całkiem ok. Spałam cały lot. Czułam się dobrze. W uk bez kolejek wszędzie, niestety miałam kawałek do przejścia bo lotnisko ma jakieś przebudowy.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.