lek. med. Artur Kierach

lek. med. Artur Kierach

Brak opinii
Dodaj opinię
Zaręby 25a, Tychy, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Artur Kierach
lek. med. Artur Kierach
Brak opinii

Informacje

  • 264 wizyty na profilu

Lek. med. Artur Kierach jest lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w diagnostyce oraz małoinwazyjnych metodach leczenia łysienia. Należy do grona członków prestiżowego Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery – ISHRS). Pracuje we własnej klinice Hair Center Kierach we Wrocławiu oraz w Warszawie.

Ceniony ekspert w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. W swojej pracy stosuje przede wszystkim małoinwazyjną i dającą świetne efekty estetyczne metodę FUE (Follicular Unit Excision) polegającą na przeszczepianiu pojedynczych zespołów meszków włosowych. Jest także specjalistą w zakresie mezoterapii igłowej.

Hair Center Kierach to nowoczesna klinika, w której możecie poddać się zabiegom wzmacniania oraz przeszczepu włosów. Filarem w ofercie placówki są zabiegi metodą FUE polegające na przeszczepie pojedynczych zespołów mieszków włosowych. Specjalista stosuje także metodę VIP FUE, w której oprócz mieszków włosowych są wszczepiane komórki macierzyste. Zaletą tych małoinwazyjnych technik jest bezpieczeństwo, skuteczność oraz możliwość przeprowadzenia zabiegu w warunkach ambulatoryjnych. W gabinecie wykonacie również zabieg autologicznego przeszczepu komórek Regenera Activia.

Klinika specjalizuje się także w nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegach wzmacniających włosy. Jest miejscem, w którym wykonacie mikronakłuwanie skóry głowy, mezoterapię igłową lub zabieg łączący obie te metody. W gabinecie przeprowadza się również laserową terapię odbudowującą włosy, wykorzystującą działanie światła podczerwonego.

Hair Center Kierach dysponuje zaawansowanym sprzętem niezbędnym do wykonywania zaawansowanych zabiegów odtwarzania włosów. Podczas terapii są stosowane sprawdzone i certyfikowane preparaty, które gwarantują wysoką skuteczność leczenia i zapewniają pacjentowi wysoki poziom bezpieczeństwa. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, a personel medyczny gwarantuje pełną dyskrecję.

Lek. med. Artur Kierach jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który ukończył w 2010 roku. Po zakończeniu stażu podyplomowego wyjechał na 9-miesięczny staż do Oslo, gdzie pod okiem doświadczonych chirurgów z całego świata doskonalił się w małoinwazyjnych metodach przeszczepu włosów. Następnie rozpoczął współpracę z renomowanymi ośrodkami medycyny estetycznej w Berlinie, Paryżu oraz Poznaniu. Wykonał ponad dwa tysiące samodzielnych zabiegów metodą FUE.

Poza tym ukończył podyplomowe studia z zakresu Seksuologii Klinicznej organizowane przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Wiedza z tej dziedziny pomaga mu w diagnozowaniu i ustalaniu przyczyny łysienia, które często wiąże się ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie. Nieustanna praktyka oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach międzynarodowych sprawia, że wciąż doskonali swoje umiejętności w zakresie nowoczesnych technik leczenia wypadania włosów.

Członkostwo:

  • Inne:
  • International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS).
  • Inne:
  • International Society of Hair Restoration Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zdjęcia (10)

lek. med. Artur Kierach udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

lek. med. Artur Kierach udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!