Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

26 wrz 2018

Przebarwienia i tłuszczaki na plecach - chciałabym znów cieszyć się swoim wyglądem

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przebarwienia na plecach i nogach mam od 30 roku życia a obecnie mam 61 lat, natomiast tłuszczaki pojawiły się jakieś 10 lat temu. Chciałabym odzyskać normalny wygląd skóry i cieszyć się ze swojego wyglądu pomimo swojego wieku.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Laserowe usuwanie znamion

W „Noviline” usunęłam laserowo w sumie 4 znamiona (pachwina, policzek, nos, broda=290zł). Jestem bardzo zadowolona z usługi, bo na każde znamię potrzebna była tylko 1 sesja i do tego gratis każde „podejrzane” znamię jest wysyłane na test do...

Czytaj więcej
Pozbyłam się znamienia barwnikowego

Z całym przekonaniem chciałabym zarekomendować klinikę Esteticmed. Jakiś czas temu miałam usuwane znamię barwnikowe dość dużych rozmiarów usytuowane powyżej łokcia na lewej ręce. Zabieg wykonywał dr M. Bieńkowski. W tym miejscu chciałabym wyrazić...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.