lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(48) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 250 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (mezoterapia Tarnów)

lek. med. estetycznej dr Elżbieta Kielawa

(1) 100% poleca
Tuchów
Cena od: 150 zł
Lek. med. Elżbieta Kielawa jest specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej. Jej prawdziwą pasją jest także medycyna estetyczna. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pacjentów przyjmuje we własnym gabinecie medycyny rodzinnej i estetycznej Med&Beauty Center w Tuchowie.Ceniona ekspertka w zakresie zabiegów... (mezoterapia bezigłowa Tarnów)

Dermestetica - lek. med. Anna Bułat

(1) 100% poleca
Tarnów
Cena od: 150 zł do 600 zł
lek. med. Anna Bułat, spec. dermatolog-wenerolog, kosmetolog swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Dermestetica w Tarnowie.W gabinecie możecie Państwo uzyskać  poradę lekarską dotyczącą schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałosci, a także  powstrzymać oznaki starzenia.Przy pomocy  nowoczesnego sprzętu, doborze najnowszych technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym  zabiegom, możecie Państwo liczyć na uzyskanie maksymalych... (mezoterapia bezigłowa Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Zdecydowałam się na mezoterapię igłową u doktor Agnieszki i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Pani doktor wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Sam zabieg był bezbolesny, a skóra po nim stała się cudownie odżywiona. Bardzo polecam!

Skorzystałam u dr Majewskiej z serii mezoterapii na cienie pod oczami. Zabieg nie jest przyjemny - na szczęście dyskomfort trwa kilka minut - polecam znieczulenie emlą przed zabiegiem. Początkowo efekt zabiegu nie był spektakularny, wręcz traciłam motywację do kolejnych zabiegów. Po 2 miesiącach od ostatniego widzę ogromną różnicę. Cienie, które mam od dziecka (są to zasinienia bardziej niż cienie) po raz pierwszy w życiu się znacznie zmniejszyły. Do ideału mi jeszcze trochę brakuje :) dlatego wrócę na jeszcze 1-2 zabiegi. Polecam zabieg i doktor Lidię - bardzo ciepła i kompetentna osoba.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje