lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(48) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 50 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (zamykanie naczynek na twarzy Tarnów)

dr Krzysztof Serafin

Brak rekomendacji
Tarnów
Lek. med Krzysztof Serafin jest specjalistą ginekologii i położnictwa, a także ultrasonigrafistą. W swojej klinice Ars Medica w Tarnowie oferuje szeroki zakres usług i konsultacji, między innymi z zakresu ginekologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny, Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).Będąc specjalistą ginekologii i położnictwa, lek. med. Krzysztof Serafin zapewnia swoim... (rozszerzone naczynka Tarnów)

Dermestetica - lek. med. Anna Bułat

(1) 100% poleca
Tarnów
Cena od: 100 zł do 350 zł
lek. med. Anna Bułat, spec. dermatolog-wenerolog, kosmetolog swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Dermestetica w Tarnowie.W gabinecie możecie Państwo uzyskać  poradę lekarską dotyczącą schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałosci, a także  powstrzymać oznaki starzenia.Przy pomocy  nowoczesnego sprzętu, doborze najnowszych technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym  zabiegom, możecie Państwo liczyć na uzyskanie maksymalych... (zamykanie naczynek na twarzy Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem bardzo zadowolona z rezultatów!!! Przemiła obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabieg przeprowadzony w komfortowych warunkach szybko i sprawnie. Z przyjemnością wrócę ponownie!!!

Wspaniały lekarz, miła atmosfera profesjonalna, po jednym zabiegu zniknęły wszystkie naczynka na twarzy nie mogłam się zdecydować na lekarza bałam się ,ale dr.Sciborowicz jest niesamowity teraz czekam na kontrole w listopadzie polecam

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (2)