lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(48) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 700 zł do 1.200 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Tarnów)

Dermestetica - lek. med. Anna Bułat

(1) 100% poleca
Tarnów
lek. med. Anna Bułat, spec. dermatolog-wenerolog, kosmetolog swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Dermestetica w Tarnowie.W gabinecie możecie Państwo uzyskać  poradę lekarską dotyczącą schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałosci, a także  powstrzymać oznaki starzenia.Przy pomocy  nowoczesnego sprzętu, doborze najnowszych technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym  zabiegom, możecie Państwo liczyć na uzyskanie maksymalych... (powiększanie ust Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem po zabiegu modelowania i powiększania ust. u Pani Dr Ornatowskiej jest świetnym fachowcem i cudowna osoba. Jestem zachwycona. Zabieg prawie bezbolesny, efekt super. Obyło się bez siniaków i kaczych ust.

Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Doktor bardzo kompetentna. Byłam przerażona ponieważ robiłam to pierwszy raz, ale Pani Doktor rozładowała atmosferę wytłumaczyła na czym będzie polegał zabieg i uspokoiła mój nie pokój. Napewno wrócę na powtórzenie zabiegu zastanawiam się też nad botoksem:) Efekt moich ust był oszałamiający a zarazem bardzo naturalny dzięki Pani Doktor moje usta są jędrniejsze i pięknie podkreślone:) naprawdę warto a przede wszystkim zabieg mało bolesny czego obawiałam się najbardziej:)