lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(48) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 150 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (chirurgiczne usuwanie blizn Tarnów)

dr Krzysztof Serafin

Brak rekomendacji
Tarnów
Cena od: 400 zł do 600 zł
Lek. med Krzysztof Serafin jest specjalistą ginekologii i położnictwa, a także ultrasonigrafistą. W swojej klinice Ars Medica w Tarnowie oferuje szeroki zakres usług i konsultacji, między innymi z zakresu ginekologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny, Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).Będąc specjalistą ginekologii i położnictwa, lek. med. Krzysztof Serafin zapewnia swoim... (plastyka blizn Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Moim problemem,są blizny pooparzeniowe. Przez nie czuję się źle,bardzo kompleksowa. Liczę na to ze da się cokolwiek z nimi zrobić,chociaż tak skorygować żeby się nie rzucamy rzucamy oczy lub coś w tym stylu.

Witam 7 lat temu w wyniku urazu mechanicznego miałem zszyta wargę zostala mi po tym blizna która ciagle czuje i przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu chcialbym dowiedziec sie na temat mozliwosci poprawy jej wygladu lub redukcji

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje