lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(39) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od 150 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.  W gabinecie Medi-Vita oferujemy również:Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (plastyka blizn Tarnów)

dr Krzysztof Serafin

Brak opinii
Tarnów
Cena od 400 zł do 600 zł
Lek. med Krzysztof Serafin jest specjalistą ginekologii i położnictwa, a także ultrasonigrafistą. W swojej klinice Ars Medica w Tarnowie oferuje szeroki zakres usług i konsultacji, między innymi z zakresu ginekologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny, Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Będąc specjalistą ginekologii i położnictwa, lek. med. Krzysztof Serafin zapewnia swoim... (plastyka blizn Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

dominika12

Moim problemem,są blizny pooparzeniowe. Przez nie czuję się źle,bardzo kompleksowa. Liczę na to ze da się cokolwiek z nimi zrobić,chociaż tak skorygować żeby się nie rzucamy rzucamy oczy lub coś w tym stylu.

stitches

Witam 7 lat temu w wyniku urazu mechanicznego miałem zszyta wargę zostala mi po tym blizna która ciagle czuje i przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu chcialbym dowiedziec sie na temat mozliwosci poprawy jej wygladu lub redukcji

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Filtry
Z promocjami (0)
Z opiniami (1)