lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(48) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (leczenie łysienia Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Klinika San Med jest najlepszą na Ślasku a dr Sandelewski cudotwórcą. Miałam kompleks, ponieważ z tyłu głowy było łyse miejsce bez włosów w widocznym punkcie. Pan doktor przeprowadził zabieg metodą FUT. Z Efektu zabiegu jestem bardzo zadowolona. Atmosfera podczas zabiegu znakomita. Prawa ręka doktora pani Kamila jest przemiła.Doktor cały czas odpowiadał na moje pytania. Jest cierpliwy i dokładny w tym co robi. Minęło niewiele czasu od zabiegu a włosy już rosną. Bardzo dziękuje Serdecznie pozdrawiam dr Sandelewskiego jak i personel tej kliniki.

Wypadanie włosów
zarejestrowany298350

Dzień dobry, Chciałabym zapytać o zastrzyki w skórę głowy, jak wygląda zabieg i jak wahają się ceny, mam chorobę Lesniewskiego Crohna, obecnie przyjmuje Imuran 50mg codziennie, mam problem z włosami które wylatuja strasznie nawet przy samym płukania nie dotykając głowy, nie wiem jak ten zabieg się nazywa ale ma na celu wprowadzenie do skóry głowy witaminy mikroelementy, dziękuję za odpowiedź, miłego dnia, Mirella

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje