lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(49) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 50 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (laserowe usuwanie znamion Tarnów)

dr Krzysztof Serafin

Brak rekomendacji
Tarnów
Lek. med Krzysztof Serafin jest specjalistą ginekologii i położnictwa, a także ultrasonigrafistą. W swojej klinice Ars Medica w Tarnowie oferuje szeroki zakres usług i konsultacji, między innymi z zakresu ginekologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny, Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).Będąc specjalistą ginekologii i położnictwa, lek. med. Krzysztof Serafin zapewnia swoim... (laserowe usuwanie znamion Tarnów)

Dermestetica - lek. med. Anna Bułat

(1) 100% poleca
Tarnów
lek. med. Anna Bułat, spec. dermatolog-wenerolog, kosmetolog swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Dermestetica w Tarnowie.W gabinecie możecie Państwo uzyskać  poradę lekarską dotyczącą schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałosci, a także  powstrzymać oznaki starzenia.Przy pomocy  nowoczesnego sprzętu, doborze najnowszych technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym  zabiegom, możecie Państwo liczyć na uzyskanie maksymalych... (usuwanie znamion laserem Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

W SCM Estetic zdecydowałam się w końcu walczyć z moim wieloletnim kompleksem – bliznami potrądzikowymi. Pani dr Sułowicz dobrała do mnie odpowiednią terapię laserową, która głęboko przemodelowała moją skórę. Wyglądam teraz nie tylko ładniej, ale i młodziej. Dziękuję i polecam.

Witam. Pewnie panikuje ale jestem z tym całkiem sama i bardzo sie martwię. Jakis czas temu ok miesiac temu zauważyłam na nodze nowy czarny pieprzyk ma średnice 2mm i jest bardzo czarny. Nie odczuwam żadnych dolegliwości z tym związanych ale czuje paniczny lek przed rakiem. Na konsultacje bede mogła sie wybrać za jakis miesiac i boje ze to za długi okres. Mieszkam za granica i tu nie mam gdzie tego skonsultować a na dodatek nie mam nikogo kto mógłby mi jakoś pomoc. Prosze mi powiedziec czy przez ten miesiac moze sie mi stać cos poważnego?

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje