Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

21 maj 2021 · Zaktualizowano: 10 maj 2023

Po 3 miesiącach jestem zadowolona

Warto
Średnia cena: 14.000 zł

O lekarzu

Ocena:
Brak opinii
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zawsze miałam małe piersi, a po ciążach jeszcze się zmniejszyły- miseczka małe A. Zdecydowałam się na powiększenie własnym tłuszczem. Nie chciałam implantów ze względu na nienaturalny wygląd oraz obawy przed "ciałem obcym" ;). Operację robiłam w klinice Ambroziak. Jestem zadowolona. Świetna opieka i warunki. Co do samego zabiegu, był w znieczulenie ogólnym i tak około 1,5 godziny. Od razu po piersi wyraźnie większe, po miesiącu część tłuszczu się wchłania. Drugim plusem jest pozbycie tłuszczyku z niechcianych miejsc. Jako, że jestem osobą szczupłą, miałam pobierany z boczków, wewnątrz ud i trochę z brzucha. Tu tez efekt widoczny od razu. Miejsca pobrania byly obolałe około miesiąc, ale mozna normalnie funkcjonować. Przez 7 tugodni nosilam getry uciskowe. Teraz minęły 3 miesiące, piersi są większe o niepełny rozmiar. Planuję za kilka miesięcy powtórzyć zabieg, wtedy myślę, ze będę już ostatecznie zadowolona z efektu.

8

Komentarzy (8)

Niestety mnie się dużo wchłonęło 😌 Były oczywiście trochę pełniejsze, ale nie o to mi chodziło. Zmieniły się z małego A na duże A😏
Teraz mam D😁i dopiero jestem zadowolona😉
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.