Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

21 maj 2021 · Zaktualizowano: 11 paź 2023

Po 3 miesiącach jestem zadowolona

Warto
Średnia cena: 14.000 zł
33602

Zawsze miałam małe piersi, a po ciążach jeszcze się zmniejszyły- miseczka małe A. Zdecydowałam się na powiększenie własnym tłuszczem. Nie chciałam implantów ze względu na nienaturalny wygląd oraz obawy przed "ciałem obcym" ;). Operację robiłam w klinice Ambroziak. Jestem zadowolona. Świetna opieka i warunki. Co do samego zabiegu, był w znieczulenie ogólnym i tak około 1,5 godziny. Od razu po piersi wyraźnie większe, po miesiącu część tłuszczu się wchłania. Drugim plusem jest pozbycie tłuszczyku z niechcianych miejsc. Jako, że jestem osobą szczupłą, miałam pobierany z boczków, wewnątrz ud i trochę z brzucha. Tu tez efekt widoczny od razu. Miejsca pobrania byly obolałe około miesiąc, ale mozna normalnie funkcjonować. Przez 7 tugodni nosilam getry uciskowe. Teraz minęły 3 miesiące, piersi są większe o niepełny rozmiar. Planuję za kilka miesięcy powtórzyć zabieg, wtedy myślę, ze będę już ostatecznie zadowolona z efektu.

14

Komentarzy (14)

Czy może się Pani ze mną skontaktować na prv... chciałabym zapytać o więcej szczegółów ponieważ jestem zainteresowana zabiegiem?
Odpowiedz
Dzień dobry 🙂 czy mogłabym prosić o efekt przed i po? Mam podobny rozmiar i chciałabym wizualnie zobaczyć różnicę. Mam umówiony zabieg na wrzesień wstępnie na implanty aleee coś mi podpowiada że własny tłuszcz byłby jednak lepszy
Odpowiedz
Czasami nie jest tak, jak myślimy. Jestem po takim zabiegu 48 dzień, stan piersi fatalny, tłuszcz zbił się w grudy, jakby zgrubienia, widoczne gołym okiem bo przebijają się przez skórę. Czasami w tych zgrubieniach odczuwam ból, jakby takie kucia. Lekarz każe uzbroić się w cierpliwość, jestem załamana.
Odpowiedz
Miałam zabieg wykonany 10.03.2023 moje piersi były powiększone może 2 miesiące po tym czasie nie ma żadnej różnicy wydane pieniądze zapewniano mnie, że część tłuszczu pozostanie niestety nie pozostało nic Klinika La Perla w Warszawie umywa ręce proszę o kontakt chętnie porozmawiam na ten temat
Odpowiedz
A czy poinformował cie lekarz o możliwości wystąpienia torbieli ? Tego się boję:(
Odpowiedz
Ja nie miałam żadnych komplikacji po zabiegu, nic mi się w piersiach nie zrobiło. Co do efektu... Po dwóch latach- 3 miesiące temu włożyłam implanty- i to dopiero jest efekt😉
Odpowiedz
Oł noł! Tzn że efekt się nie utrzymał? Czy nie byłaś zadowolona z efektu? Raz robiłaś zabieg? Czy powtarzałaś?

Dopytuje bo sama jestem miesiąc po lipotransferze. Jestem zachwycona zabiegiem, ale teraz trochę się zmartwiłam czytając Twojego posta.
Odpowiedz
Niestety mnie się dużo wchłonęło 😌 Były oczywiście trochę pełniejsze, ale nie o to mi chodziło. Zmieniły się z małego A na duże A😏
Teraz mam D😁i dopiero jestem zadowolona😉
Odpowiedz
Na jaki rozmiar implantów się Pani zdecydowała? Rozumiem też, że mimo powiększenia własnym tłuszczem praktycznie dalej wychodziła Pani z wielości A. :)
Odpowiedz
Miałam taki zabieg w marcu przez pierwszy miesiąc wypełnienie było widoczne byłam zadowolona z biegiem czasu tluszcz zaczął się wchłaniać na tę chwilę 8 miesięcy po zabiegu może mi 10 %pozostało wszczepionego tluszczu jestem załamana robiłam w Klinice La Perla
Odpowiedz
U mnie też różnica jest znikoma po pół roku. Ale na pewno pójdę jeszcze na dwa. Taki miałam cel
Odpowiedz
Inez81 a jaki rozmiar implantu? Czyli suma Summarum wychodziłaś z A, teraz masz D?
Odpowiedz
Mam implanty motiva ergonomix demi 285 i 320 ml, ponieważ miałam małą asymetrie. Od operacji minęło 9 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Tak, teraz mam D, czasami C, zalezy od firmy.
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.