Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Ocena po powiększeniu piersi u dr. Paula

Pacjent: Justa80827993

Kielce

Wykonano przez dr hab. n. med. Marek Paul w Bytom
dr hab. n. med. Marek Paul

Leczenie warto

Zgłoszone przez Justa80827993. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika Justa80827993 na temat dr hab. n. med. Marek Paul

5.0

Ocena po powiększeniu piersi u dr. Paula

26 sie 2019 · Zaktualizowano: 27 wrz 2023

Operację miałam przeprowadzoną 3,5 roku temu. Piersi są przepiękne. Pan doktor wie co robi, zdałam się na niego - nastawiałam się na kształt anatomiczny, a on przekonał mnie do okrągłego i trafił w sedno. Jeśli chodzi o bliznę jest pod piersią (trzeba unieść pierś żeby zobaczyć), mała i pięknie zagojona, ledwo widoczna (trzeba się przyjrzeć) Naprawdę polecam doktora Marka Paula, nie mam się do czego przyczepić :)

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Troche obolala ale to normalne

Witam, jestem jeden dzien po zabiegu powiekszenia piersi. Troche obolala ale to normalne, wkoncu na masazu tam nie bylam. Piersi sa śliczne, jeszcze opuchniete ale ksztalt maja swietny. Lekarz niesamowity, rzeczowy, konkretny,nie owija w bawełne...

Czytaj więcej
Moje piersi są super

Witam! Chciałam bardzo podziękowac Dr.Maciejowi Charażińskiemu za moje nowe i idealne piersi.Jestem tydzień po operacji i jestem pełna podziwu dla Doktora i Jego pracy! Moje piersi sa SUPER!!! To przecudowny człowiek,bardzo ciepły i profesionalny.Nie...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej