Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 mar 2019 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Opinia po powiększeniu biustu w klinice dr Szczyta

Warto
Średnia cena: 16.000 zł

O lekarzu

Warszawa
Ocena:
Opinia po powiększeniu biustu w klinice dr Szczyta
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam Moje doświadczenia po operecji biustu 23 października 2018 . Operowal dr Potocki . Piersi wyszly bardzo naturalnie tak jak oczekiwałam. Mam 345 ml implant okrągly średni profil. Czas po operacji był ciężki Ale po 3 tyg wróciłam do pełni sił. Wszystko goi się prawidłowo lecz cały czas w lewej Piersi odczuwam lekkie rwanie. Nie wiem czy to kwestia przeciążenia? Czasem noszę zakupy Ale nie są to wielkie ciężary. Czy to możliwe by tyle czasu od operecji 5 m-cy jeszcze rwało bolało . Nie jest to ciągły ból... Ale wraca co jakiś czas. Na badaniu usg nie wyszło nic niepokojącego. Natomiast po każdym nawet lekkim treningu fitnes problem wraca. Kluje tyko w lewej Piersi. Czy macie jakieś podobne doświadczenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.