Piersi 400 mentor

madzia546

Hej w końcu znalazłam chwilę by opisać swój zabieg, tak więc 05.10.2016 miałam powiększanie piersi u Dr. Furmanka w Trzyńcu. Z efektu jestem mega zadowolona. Lekarz bardzo konkretny dobiera rozmiar implantu idealnie, słuchał tego co mam do powiedzenia jakie są moje oczekiwania i je spełnił. W szpitalu cały personel mówi po polsku także bez obaw. Pielęgniarki bardzo miłe i pomocne. Ja po zabiegu bardzo szybko doszłam do siebie, leków przeciwbólowych nie potrzebowałam wcale, ale moim zdaniem lepiej się nastawić że będzie mega bolało i być mile zaskoczonym, bo widziałam że dziewczyny różnie to znoszą.

Pokazać komentarze10 Skryć komentarze10
Zuza

Hej madzia546,
ten efekt jest niesamowity! Imponujący! Piszesz, że nie miałaś prawie żadnych dolegliwości bólowych. Czy to oznacza, że implant był umieszczony pod gruczoł? Bo słyszałam, że pod gruczoł aż tak nie boli, ale pod mięsień tak.
Zuza

Zobacz odpowiedzi 6
madzia546

Miałam pod mięsień. Dziewczyna która leżała ze mną na sali też miała pod mięsień i znosiła to podobnie do mnie, ale pewnie wszystko zależy od organizmu i progu bólu.

Odpowiedź na: madzia546
Zuza

A jak dobieraliście implanty? Jak określiłaś lekarzowi, jaki chcesz osiągnąć rozmiar? Były przymiarki biustonoszy z wkładkami czy może komputerowa symulacja? Dobór implantów to jeden z najtrudniejszych momentów w trakcie konsultacji. Czy miałaś trochę czasu na przemyślenie decyzji?

Odpowiedź na: Zuza
madzia546

Hej ja byłam na konsultacji miesiąc przed zabiegiem w tedy doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu, jednak przed zabiegiem zmieniłam zdanie z anatomów na okrągłe wkładki. Tak więc konsultację przed operacją zaczynają się około 13 a pierwsze zabiegi około 15 tak więc czasu nie ma za dużo. Na konsultacji dostajesz sportowy biustonosz i sizery które odzwierciedlają wielkość nie kształt piersi. Doktor dokładnie cię mierzy pyta jakie masz oczekiwania i proponuję coś. Podkreślę za ma naprawdę dobre oko przy wyborze wkładek. Ja osobiście posłużyłam się zdjęciem i powiedziałam że taki chcę efekt osiągnąć i zdałam się na lekarza i taki efekt osiągnęłam. Z rozmiarami bywa różnie bo im mniejszy masz obwód po biustem tym większą miseczkę, także to nie jest takie miarodajne.A jaki chcesz osiągnąć efekt bardziej naturalny czy takich dużych fajnych cycków? Jakie masz wymiary? co doktor zaproponował ci w e-mailu? Na pewno jak pisałaś do niego e-maila z wymiarami podałaś zły obwód pod biustem bo on całkiem inaczej mierzy jemu wychodzi tak 5 cm mniej niż nam, co później przekłada się na mniejszy rozmiar implantu niż proponował w e-mailu

Odpowiedź na: madzia546
Zuza

Czy jemu ten obwód wychodzi inaczej, bo bardziej ściska, czy mierzy w innym miejscu?
Dlaczego w ostatniej chwili się zdecydowałaś na okrągłe implanty? Tu na Estheticon jest taki artykuł, w którym się mówi, że: "Bardzo ciekawym wynikiem było to, że aż 50% chirurgów nigdy nie używało implantów anatomicznych, a pozostałych 42% używa ich w mniej niż połowie zabiegów". Ciekawi mnie, dlaczego wiodą okrągłe?

NIe mogę się na ten Twój biust napatrzeć! Naprawdę super!

Odpowiedź na: Zuza
madzia546

Implanty mogą się przekręca, jeśli przekręcić się okrągły to dalej jest okrągły jedli natomiast anatomiczny to pierś jest zniekształcenia i stwarza to zagrożenie dla zdrowia więc potrzebny jest kolejny zabieg. Ja jestem aktywna fizycznie więc wolałam nie ryzykowac

Odpowiedź na: madzia546
Zuza

Dzieki madzia546 za odpowiedź. Taka niby logiczna rzecz z tymi okrągłymi implantami, a i tak wiele kobiet nie zdaje sobie z tego sprawy.
Pozdrawiam

Zara

Jak można umówić się na konsultację z doktorem?

Żaba

Hej, czy cena którą podałaś obejmuje całość pobytu włącznie z implantami?
Pozdrawiam,
Agata

Karolina

Witaj :-)
Jestem zszokowana tym jak piękne masz piersi :-) Mam 32 lata i od kilku lat rozważam powiększenie tez u dr Furmanka .Chcialabym dowiedzieć się paru kwestii powiedz mi czy mógłbyś my porozmawiać np. przez telefon bardzo bym była wdzięczna :-) Pozdrawiam serdecznie Karolina .

Opinia o lekarzu

MUDr. Daniel Furmánek
MUDr. Daniel Furmánek
Chirurgia Plastyczna, Třinec, Kopřivnice
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania
Więcej opinii na ten temat
Specjaliści w Twojej okolicy