Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 lut 2013

Zbyt duży nos, pozbyłam się kompleksów

Warto

O lekarzu

dr Anna Olender
2 ośrodki w Śląskie
Ocena:
Zbyt duży nos, pozbyłam się kompleksów
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Odkąd pamiętam miałam trudności z nawiązywaniem znajomości - problemem był mój zbyt duży i zakrzywiony nos. Długo zastanawiałam się czy poddać się operacji - ostatecznie zdecydowałam się na nią miesiąc temu. Pani doktor wykonała świetną robotę - jestem bardzo zadowolona z efektu. Na reszcie moje kompleksy zniknęły! Gorąco polecam ;)

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Usuwanie garbka na nosie
Witam mam chęć usunąć garbek na nosie i szukam dobrego i nie za miliony lekarza. Obawy są ale przez ten garbek mam duży kompleks i bardzo zle się z nim czuję. Mam nadzieję że wszystko pojdzie pomyślnie
Nie żałuję wydanych pieniędzy

Doktor Łątkowski operowal moj nos, mialam strasznego garba nie moglam sie z tym pogodzic ,dzisiaj 3 miesiace po operacji jestem szczesliwa jak nigdy nos jest sliczny i prosciutki ,z calego serca polecam Pana doktora i klinike w ktorej operuje...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.