Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

3 mar 2020 · Zaktualizowano: 12 sie 2021

Korekta nosa - jestem zadowolona!

Warto
Średnia cena: 15.000 zł
81729
81730
81728

O lekarzu

Ocena:
Korekta nosa - jestem zadowolona!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jak najbardziej polecam Pana Doktora. Profesjonalne podejście do Pacjeta od konsultacji po sam zabieg jak i również cały okres pooperacyjny. Cieszę się że akurat Panu Dr. Osuchowi zaufalam i wybrałam wlasnie jego, aby wykonał u mnie zabieg.  Moge się teraz cieszyć ładnie wyglądającym nosem, miałam robioną pełną plastykę nosa i nos jest mniejszy, zgrabny bez garba. Wygląda niezwykle naturalnie, plus brak widocznych blizn. Dziękuję i oczywiście bardzo, bardzo polecam.

2

Komentarze (2)

Super wyszło!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Zbyt zadarty nos po operacji
Witam , 6 dni temu przeszłam całkowita korektę nosa. Martwi mnie fakt , ze nos jest wysoko zadarty nozdrza bardzo odsłonięte , czy taki efekt "świńskiego" noska z czasem będzie ustępował , a nos sie obniży ?

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.