Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Po zabiegu Warto
Lara1
Warszawa · Utworzono: 29 cze 2020

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Pani doktor jest wspaniałą osobą - niezwykle zaangażowaną, profesjonalną, spokojną i przesympatyczną. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor dba również o bezpieczeństwo dokładnie dopytując o stan zdrowia, a do zgłaszanych dolegliwości podchodzi z zainteresowaniem i empatią.

Historia

Od dawna zmagam się z dużą nadpotliwością dłoni. W końcu zdecydowałam się na leczenie botoxem. Pierwszy zabieg wykonywany miałam u pani doktor Mudel rok temu. Polega on na wstrzykiwaniu botoxu na wewnętrznej powierzchni dłoni. Jeżeli chodzi o odczucia bólowe, to są zdecydowanie do wytrzymania. Poza tym ból odczuwany jest tylko w momencie wkłucia, potem od razu mija. Efekty zabiegu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Działanie zaczęło się po ok. tygodniu, natomiast po ok. 10 dniach odczułam maksymalne efekty. Dłonie były suche, nawet w stresujących sytuacjach.

Zabieg wzmocnił mnie psychicznie (zwłaszcza w pracy). Do tej pory borykałam się poczuciem onieśmielenia, kiedy musiałam podać komuś wilgotną dłoń i frustracją, kiedy wszystko czego dotknęłam było mokre. Mogę śmiało powiedzieć, że jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Co ciekawe ogólnie zaczęłam pocić się mniej, bo wcześniej pociłam się też m.in. z nerwów. kiedy czułam, że mam mokre dłonie.

Jedynym minusem był objaw osłabienia mięśni dłoni, który utrzymywał się jakiś czas po nastąpieniu maksymalnej poprawy, ale z tego co ustaliłam z panią doktor byłam pierwszym takim przypadkiem.

Efekt zabiegu utrzymał się przez ok. 10 miesięcy.

Podsumowując, zabieg leczenia nadpotliwości dłoni gorąco poleciłabym każdemu, kto zmaga się z tym problemem. Sama dwa dni temu go powtórzyłam i na pewno będę do niego wracać.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.