Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Laserowe leczenie nadpotliwości

Po zabiegu Warto
juuppa
Utworzono: 21 sie 2013

Chciałam serdecznie podziękować dr Batijewskiemu i polecić wszystkim zainteresowanym Kriocentrum w Otwocku. Przeszłam zabieg laserowego usuwania gruczołów potowych pod pachami (leczenie nadpotliwości). Zabieg całkowicie bezbolesny, a efekt doskonały! Pocenie zmniejszyło się o przynajmniej 85%, a lekkie siniaki zniknęły po kilku dniach. Polecam zwłaszcza tym, którzy tak jak ja kiedyś walczyli z tą dolegliwością! Warto dodać, iż Kriocentrum jest kliniką, która oferują ten zabieg w najniższej cenie(wg mojego rozpoznania). Jedyny koszt to opłata za zabieg, natomiast kosultacja, wizyta po zabiegu oraz ubranko uciskowe (trzeba je nosić ok 4-5 dni, wygląda jak czarne bolerko) są darmowe. Dodatkowo Kriocentrum cechuje profesjonaly i miły personel! Jeszcze raz serdecznie polecam!!!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

NZOZ KRIOCENTRUM

Mazowieckie

Ocena:

Laserowe leczenie nadpotliwości

juuppa
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.