Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Z każdym dniem piersi są ładniejsze - powiększenie biustu Wrocław

Po zabiegu Warto
Agaes
Utworzono: 12 kwi 2018 · Zaktualizowano: 24 kwi 2018

O lekarzu

Dr n. med. Jakub Kratochwil 2 ośrodki w Dolnośląskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Z każdym dniem piersi są ładniejsze - powiększenie biustu Wrocław

Historia

Dziś mija tydzień od mojej operacji powiększenia piersi. Mimo że to dopiero tydzień z piersi ładnie schodzi opuchlizna i z każdym następnym dniem są inne, ładniejsze. Jeśli chodzi o ból, myślę że ten najgorszy mam już za sobą, teraz odczuwam już tylko dyskomfort. Operacja przeprowadzona bez komplikacji, w bardzo miłej atmosferze, w schludnym, czystym, dobrze wyposażonym gabinecie zabiegowym.Podkreslic trzeba że pan doktor który mi "zrobił" piersi pięknie je uformowal i wypełnił mi dosyć wąska klatkę piersiowa implantami przez co moja sylwetka nareszcie nabrała kobiecych kształtów. Dobór implantu oraz kształt wybraliśmy oboje po dokładnym omówieniu i wymierzeniu mnie. Bardzo polecam gabinet Pana dr. Jakuba Kratochwila we Wrocławiu przede wszystkim za profesjonalizm, ciepłe podejście do pacjenta, doświadczenie oraz dobra opiekę pozabiegowa.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

agaes

·

· 24 kwi 2018

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji!

Polecam!! Piersi są piękne, idealnie dopasowane do mojej sylwetki, blizny goja się bardzo dobrze i są bardzo ładnie"schowane"pod piersią.Osobiście wybrałabym jeszcze raz tego samego lekarza.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.