Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 komentarz

Operacja nosa pomogła mi zwalczyć kompleksy!

Pacjent: monika_s854984

Wykonano przez Dr n. med. Tomasz Dębski w Warszawa
Dr n. med. Tomasz Dębski

Leczenie warto

Zgłoszone przez monika_s854984. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika monika_s854984 na temat Dr n. med. Tomasz Dębski

5.0

Operacja nosa pomogła mi zwalczyć kompleksy!

11 gru 2019 · Zaktualizowano: 28 sie 2023

Całkowitą korekcję nosa przeszłam prawie pół roku temu. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Doktora Dębskiego, jest świetnym fachowcem. Dzięki niemu pozbyłam się swojego największego kompleksu. W kwestii nowego nosa zdałam się zupełnie na Pana Doktora i jestem przeszczęśliwa. Nowy nos jest idealnie dopasowany do twarzy. Z czystym sumieniem polecam! Doktor Dębski jest najlepszy na świecie!

1

Komentarz (1)

Proszę o inf jak sprawuje się nos? Czy wszystko jest ok, jak drożność? Pozdrawiam
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Labioplastyka Poznań polecam dr Kuźlan

Zabieg miałam wykonywany jakiś czas temu, jednak należę do osób, które nie chwalą dnia przed zachodem słońca, dlatego też jeszcze opinii nie pisałam. Po całkowitym zagojeniu i powrocie do „normalnego” funkcjonowania mogę śmiało powiedzieć: POLECAM!...

Czytaj więcej
Wolumetria + laser CO2 Wrocław

Trafiłam do Pana dr w związku z opadajacymi policzkami. Moja twarz wygladała na ciągle zmęczoną i niewyspaną. Pan dr na pierwszej wizycie (jeszcze w lutym) przygotowal mi cały plan działania. Najpierw wykonał zabieg laserem CO2 na twarz, szyje...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej