Laser pikosekundowy - usuwanie plam posłonecznych to dla niego pikuś!

Anna

Około dwóch miesięcy temu trafiłam kolejny raz do mojej kochanej Medivity w Tarnowie w cudowne dłonie pana dr Jacka Ściborowicza. Tym razem po urlopie w Chorwacji, poza pozostałościami nierówności na buzi, przywiozłam pamiątki w postaci plam posłonecznych. Ponieważ za oknem był niemiłosierny upał, pan doktor zaproponował mi nowy nabytek w klinice a mianowicie Laser Pikosekundowy. Na początku uzależniona od fraxela, popatrzyłam niepewnie, niemniej jednak pan doktor przekonał mnie, ze proponowany jak pięknie go nazwał „Pikuś” cudownie redukuje przebawrwienia, zmniejsza widoczność porów skory i wygładza. Zabieg nie wymagał znieczulenia co jest jego zdecydowanym plusem, do tego trwał krótko i jedyne co po nim zostało na mojej buzi to rumieniec.
Już po kilku dniach moja buzia zdecydowanie się zmieniła: pory się zamknęły, buzia się wygladzila i wyglądała na promienistą i co najważniejsze zniknęły w całości plamy po słoneczne - co uważam za cudowne działanie po jednym zabiegu.
Po tygodniu przyjechałam po raz kolejny do kliniki i jak to śmiał się pan doktor zapoczątkowałam nowy schemat leczenia. Tym razem poprawiłam jeszcze laserem frakcyjnym, o którego cudownym aczkolwiek bolesnym działaniu wielkrotnie pisałam.
Jest prawie dwa miesiące po obu cudownie działających laserach, a ja jestem zachwycona, choć skóra ciagle się przebudowuje.
Jeśli potrzebujecie usunąć przebarwienia, trapią was rozszerzone pory, lub tatuaż który przestał być chciany polecam z całego serca LASER PICOSEKUNDOWY. Jestem pewna ze po jednym zabiegu będziecie zachwyceni tak jak ja❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Kolejny raz wyrażam moją ogromna wdzięczność za serce, profesjonalizm i opiekę panu doktorowi Jackowi Ściborowiczowi oraz całej ekipie.

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię . …

lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię .
Pozdrawiam serdecznie

--

Anna

--

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

anita 17.02.2013
Warto

Jestem pacjentką Pana Doktora, w związku z czym zaglądam na stronę Gabinetu Medivita. Niezwykle miło było przeczytać wiersz autorstwa Pana Doktora o "Końcu Świata" jest zadziwiający, po prostu super :))

Anonymous 05.11.2012
Warto

Robiłam sobie laser frakcyjny i usuwałam pajączki z twarzy, botoks i wypełniałam bruzdy. Jestem klientka- wracam. Brakuje mi programu lojalnościowego dla stałej klienteli czyli nizszych cen, bo teraz kupuje sie zabiegi n... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy