Anti-aging Wideo - pytanie wyróżnione

Mam 44 lata. Dotąd wyglądałem młodo jak na swój wiek. Dosłownie w ciągu kilku tygodni pod oczami pojawiły się fałdy skóry, a drobne dotąd zmarszczki bardzo się pogłębiły. Trudno mi się pogodzić ze swoim widokiem. Proszę i radę, jaki zabieg wybrać?

Jeśli mam być szczery to najlepszym wy∆ściem jest konsultacja osobista z chirurgiem plastykiem, żaden poważny specjalista nie powinien się wypowiadać na tak zadane pytanie.

3 odpowiedzi czytaj więcej
martibirr

Niestety coraz bardziej widać u mnie tzw. chomiki :( Miałam zabieg typu Profhilo 3,2% 64 mg 2 ml. ale niestety nie widzę poprawy zabieg był 20 dni temu). Dodam, że nie mam jakiejś bardzo delikatnej/przezroczystej skóry. Myślałam nad bursztynową mezoterapią - 2 ml lub mezoterapią kwasem hialuronowym. Nie ukrywam, że po przeczytaniu wielu opinii boję się nici PDO haczykowych. Chyba że jest jeszcze inny/lepszy zabieg? Proszę o opinie. Jakiego typu zabieg działa najmocniej, najbardziej spektakularnie?

Dzień dobry, wydaje mi się, że zmierza Pani w niewłaściwym kierunku. Kwas hialuronowy , w żadnej postaci, czy to Profhilo, czy inny, nie jest dedykowany do likwidacji chomików. Należy zlikwidować tkankę tłuszczową. Ku temu są dedykowane różne preparaty, w mojej opinii najlepszy jest Prostolane inner B. Nie pozostawia krwiaków, może być stosowany w ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej
Obrzęk powieki po zabiegu PRX Magdalena1975 · 30 kwi 2021

Jestem 4 dni po PRXie, na drugi dzień pojawił sie obrzęk dolnej powieki, 3 i 4 dnia opuchlizna powieki górnej, co powoduje trudności w otwieraniu oka. PRX miałam juz wielokrotnie robiony i nigdy nic się nie działo. Obrzęk zlokalizowany jest w kąciku oka i tylko po jednej stronie. Czy powinnam udać się do okulisty, czy mogę też sama coś zrobić? Jaki zabieg by na to pomógł?

W tej sytuacji wskazana pilna konsultacja lekarska! Powinny pomóc leki przeciwhistaminowe i sterydowe ( najlepiej w iniekcji). Być może krople z antybiotykiem.

1 odpowiedź czytaj więcej

Dzień dobry, około 12 roku życia pojawiły mi się takie zasinienia na powiekach górnych oraz dolnych. Aktualnie mam 21 lat. Sprawia mi to dyskomfort. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest sposób na zlikwidowanie tych cieni?

Dermaheal: Darc circle solution w postaci mezoterapii lub Darc Circle serum do aplikacji na skóre

1 odpowiedź czytaj więcej

Czy można poddać sie zabiegowi uzupełnienia okolic jarzmowych (uzupełnienie odcięcia oczodołu z policzkiem od zewnętrznej strony), gdy ma sie skłonności do porannych zastojów limfatycznych w okolicach oczu?

BONA DEA Medycyna Estetyczna

BONA DEA Medycyna Estetyczna

Najlepsza odpowiedź

Witam, wiekszość z nas ma problemy z przepływem limfy, nie jest to przeciwwskazanie do poddania się zabiegowi wypełnienia tej okolicy. Pozdrawiam

1 odpowiedź czytaj więcej
Obniżenie linii włosów Slowianeczka
Użytkownik wyróżniony
· 28 kwi 2021

Dzień dobry. Interesuje mnie zabieg podniesienia brwi ewentualnie hairline lowering. Czy ktoś w Polsce wykonuje jeszcze takie zabiegi? Mam 30 lat i jestem zdecydowana poddać się takiej procedurze. Widziałam ten film i może ktoś mógłby polecić specjalistę: https://m.youtube.com/watch?v=VNBz3dfsnbU

Witam. Poproszę o przesłanie kilku zdjęć, na podstawie których będę mógł ocenić czy w Pani przypadku zabieg przeszczepu włosów da oczekiwany rezultat. Pozdrawiam

2 odpowiedzi czytaj więcej

Dzień dobry! 11 stycznia miałam operację powiększenia piersi. Prawa pierś nie robiła problemów i się ładnie zagoiła, natomiast z lewej po kilku dniach zaczął wyciekać płyn z rany. Gdy to ustało, został założony dodatkowy szew. Po kilku dniach znowu zaczęło ciec z tego samego miejsca, gdzie utworzył się pęcherz z zebranym płynem, który rozwarł ranę od siebie pod nim, tak chodziłam kilka tygodni, biorąc antybiotyk, bez skutku… Następnie pęcherz został rozcięty, wzięto z niego próbkę (żadnej bakterii) i rana została zaszyta. Po kilku dniach znowu zaczęła ciec i znowu zaczął się tworzyć pęcherz, dlatego 23 marca przeszłam kolejną operację, gdzie implant został wyjęty i wyczyszczony oraz umiejscowiony z powrotem, włożono dren. W drugiej dobie już było tylko 20 ml płynu i tak przez kilka dni, dren został usunięty i 3 później zaczął ciec płyn z rany (dokładnie z miejsca, gdzie był wcześniej pęcherz). Powiedziano mi, że to płyn, którego nie wyciągnął dren i tak się już prawie 4 dni sączy, biorę antybiotyk, oprócz tego z piersią nie było innych problemów, jest dość miękka, nie boli, nie czerwienieje, nie puchnie, nie mam gorączki jedynie ten płyn. Proszę o poradę i ewentualna przyczynę! Dlaczego płyn nadal się produkuje, czy przestanie? Chciałabym bardzo, żeby rana już się dobrze zagoiła i nic z niej nie wyciekało. Strasznie mi zależy, żeby zostały implanty, ponieważ całe życie nie miałam piersi i to dla mnie znaczy bardzo dużo. Proszę o poradę i bardzo dziękuje z góry.

To pytanie należy skierować do chirurgów pastyków

1 odpowiedź czytaj więcej

Dzień dobry! Jestem 4 miesiące od zakończenia leczenia chłoniaka indolentnego, obecnie w całkowitej remisji. Przez następne 2 lata będę otrzymywać immunoterapię. Chciałabym w niedługim czasie poddać się zabiegom z medycyny estetycznej (kwas hialuronowy, nici pdo lub hifu). Bardzo proszę o podpowiedź, czy mogę w trakcie immunoterapii stosować wyżej wymienione zabiegi? Czy może inne są dozwolone? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jest mi niezręcznie zapytać mojego hematologa... Bardzo dobrze przeszłam leczenie, nie mam żadnych skutków ubocznych. Z góry dziękuję za odpowiedź.

dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

Najlepsza odpowiedź

Szanowna Pani, aktualnie najważniejsze jest aby wyleczyć chorobę jaka jest chłoniak. Zabiegi medycyny estetycznej należy odłożyć na jakiś czas. zapewne ma Pani swojego lekarza medycyny estetycznej z którym warto być w kontakcie. Nie wiem w jakim jest Pani wieku i jaka kondycje skóry ma Pani. Teraz warto zadbać o dobrą pielęgnację domową, która j ... czytaj więcej

1 odpowiedź czytaj więcej