Augmentacja (powiększenie) punktu G Wideo - pytanie wyróżnione

Dzień Dobry, Jestem 5 dni po operacji, powiększenia piersi implantami Mentor 345 cc. Nie jestem zadowolona z wyglądu piersi, są za małe. Jestem załamana wyglada to strasznie. Jakbym w ogóle nie zrobiła operacji. Chciałabym wymienić implant. Czytałam dużo informacji tutaj na forum odnośnie wymiany implantów, niektórzy piszą że trzeba odczekać inni że można to zrobić z dnia na dzień. Proszę mi powiedzieć czy można wymienić implant na większy jeszcze teraz jak blizny się nie zarosły?

Brak odpowiedzi

Witam. Mam 37 lat, chciałabym poddać się zabiegowi, gdyż mam problem z odczuwaniem orgazmu, jakie są przeciwskazania, na jak długo efekt się utrzymuje, jakie badania są potrzebne do wykonania takiego zabiegu, i po jakim czasie można wrócić do aktywności seksualnej?

Dzień dobry Przeciwwskazaniem będzie krwawienie, infekcja czy nieprawidłowy wynik cytologii. Efekt uzależniony jest od indywidualnych cech pacjentki i jest różnych u różnych kobiet. CXzas trwania uzależniony jest od podanego preparatu- kw. hialuronowy- ok. 4-6 m-cy, podobnie PRP, najdłużej utrzymuje sie własna tkanka tłuszczowa- kilka lat. Z pow ... czytaj więcej

1 odpowiedź czytaj więcej