Pomożemy Ci na drodze do piękna i poczucia własnej wartości

Misją Estheticon jest wsparcie przy podejmowaniu właściwych, estetycznych i zdrowotnych decyzji poprzez udostępnianie informacji o zabiegach i lekarzach oraz doświadczeń pacjentów tak, aby zdrowie zawsze było wartością nadrzędną.

PL Náhled Estheticon comic strip JK

CZYM JEST ESTHETICON?

Wymiana doświadczeń i wsparcie ze strony tych, którzy już poddali się zabiegowi

O kwestiach dotyczących naszego wyglądu nie zawsze możemy rozmawiać nawet z najbliższymi. Na Estheticon możesz dzielić się swoimi obawami i wątpliwościami, zachowując prywatność i anonimowość. Bardziej doświadczeni użytkownicy mogą Ci doradzić lub przynajmniej wysłuchać Twoich obaw.

Odpowiedzi od doświadczonych specjalistów

Estheticon jest unikalnym źródłem informacji na temat konkretnych zabiegów medycyny estetycznej. Artykuły, wywiady, filmy i odpowiedzi specjalistów na pytania pacjentów - pytaj lekarzy o to, co Cię interesuje.

NASZE WARTOŚCI

Prawdziwe historie - prawdziwi pacjenci

Nasi użytkownicy codziennie dzielą się swoimi doświadczeniami, zamieszczają zdjęcia przed i po zabiegach, na Forum dyskutują ze specjalistami. Rzeczywistą wartością jest możliwość dzielenia się tymi doświadczeniami z innymi pacjentami i pomaganie im w podjęciu decyzji poprzez rozwianie obaw lub zwrócenie uwagi na ryzyka.

Mądry wybór - informacje i selekcja

Nasza baza danych zawiera informacje o łącznie 250 zabiegach i 600 aktywnych lekarzach medycyny estetycznej, z którymi użytkownicy mogą kontaktować się bezpośrednio lub za pośrednictwem naszego Forum.

Transparentność - znajdź profesjonalnego i odpowiedzialnego lekarza

Jesteśmy transparentnym portalem, który w pełni szanuje prywatność swoich użytkowników. W dbałości o jakość i wartościowe treści stworzyliśmy warunki udziału w Forum. 

Warunki te dotyczą również publikowania negatywnych opinii – tu również jesteśmy transparentni. W celu opublikowania negatywnej opinii niezbędne jest potwierdzenie o wykonanym zabiegu, a więc ujawnienie swojej tożsamości przed lekarzem, co wielu pacjentów odstrasza. Dlatego znajdziesz o wiele mniej negatywnych opinii niż pozytywnych. Jesteśmy przekonani, że druga strona ma prawo się bronić i zareagować na negatywną opinię - nasi transparentni lekarze nie wstydzą się za swoją pracę i nie obawiają się żadnych opinii. Na portalu można ich łatwo rozpoznać dzięki takiemu oznaczeniu:

face pl tl PL

Wsparcie

Publikując odpowiedzi specjalistów obok doświadczeń rzeczywistych pacjentów tworzymy bazę informacyjną, która ułatwi Ci podjęcie decyzji. Pamiętaj jednak, że nic nie zastąpi osobistej konsultacji u lekarza.

 

Od powstania firmy w 2006 roku, staliśmy się zaufanym źródłem informacji dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujących odpowiedzi na pytania z dziedziny medycyny estetycznej w 15 wersjach językowych.

Pomogliśmy również Tobie? Opisz swoje doświadczenia i pomóż innym!

button

Najbardziej aktywni członkowie naszej społeczności mogą nawet zostać naszymi ambasadorami - przyjaciółmi Estheticon >>

Cenimy opinie naszych użytkowników. Przeczytaj, co piszą o portalu:

 

"Panią Doktor znalazłam za pośrednictwem Estheticon dlatego też podziękować postanowiłam także za pomocą tego portalu, pomyślałam, że skoro ja zaufałam opinii pań tutaj piszących, to może i moja ocena Pani Doktor pomoże komuś w odpowiednim doborze lekarza."
„Na forum estheticon trafiłam w momencie, kiedy już na serio myślałam o operacji powiększenia piersi i szukałam wszelkich możliwych informacji na ten temat, jak również opinii o lekarzach. Forum Estheticon bylo jednym z pierwszych wyświetlonych na portalu Google, kliknęłam i zostałam. Przede wszystkim chciałam dowiedzieć się jak najwięcej o przebiegu zabiegu, o tym czego mogę się spodziewać przed operacja, jak długa i od czego uzależniona jest rekonwalescencja i jakich efektów plus minus mogę spodziewać się po. Chciałam też znaleźć informacje na temat lekarza, którego wybrałam do zabiegu. Byłam ciekawa również opinii osób niezadowolonych z rezultatu operacji, dlaczego i co poszło nie tak. Zdecydowałam się podzielić opinią na forum po to, aby kolejne zastanawiające się panie miały więcej informacji na ten temat. Może też, aby rozwiać wątpliwości lub wspomóc jakkolwiek przed taką ważną decyzją.“
"Estheticon jest niesamowicie pomocnym portalem dla pacjentów, którzy są na pierwszym etapie poszukiwania informacji o zabiegu. Mamy tutaj możliwość kontaktu z innymi pacjentami i dostęp do informacji z pierwszej ręki. Opinie dodawane przez pacjentów, którzy przeszli zabiegi, są bezcennym źródłem informacji. Przed podjęciem decyzji o moim zabiegu przejrzalam wiele opinii na Estheticon, miałam również możliwość skontaktowania się z chrirurgiem przez tę stronę. Estheticon bardzo ułatwia dostęp do klinik, zgromadzone są tutaj zdjęcia, opinie i wszystkie istotne informacje na temat chirurgów. Jest to pierwszy krok do podjęcia decyzji. Wiele osób rozważających operację plastyczną nie wie, od czego zacząć, jak znaleźć wlaściwego chirurga, gdzie szukać? Bardzo pomocne jest to, że chirurdzy na stronie Estheticon są bardzo aktywni w komentarzch i odpowiedziach na pytania, przełamuje to barierę chirurg - pacjent. Sami pacjenci również się wspierają, jesteśmy tutaj jak mała rodzina, nawet po zabiegach mamy kontakt ze sobą i chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami. Strona jest bardzo łatwa do obsługi, jest dużo zdjęć i bardzo interesujące temety na forum. Uważam, że Estheticon jest nieocenionym źródłem informacji i polecam ten portal wszystkim znajomym."

Aktualizowane: 24.10.2019