Pomożemy Ci na drodze do piękna i poczucia własnej wartości

Misją Estheticon jest wsparcie przy podejmowaniu właściwych, estetycznych i zdrowotnych decyzji poprzez udostępnianie informacji o zabiegach i lekarzach oraz doświadczeń pacjentów tak, aby zdrowie zawsze było wartością nadrzędną.

PL Náhled Estheticon comic strip JK
Zde napište popis obrázku

CZYM JEST ESTHETICON?

Wymiana doświadczeń i wsparcie ze strony tych, którzy już poddali się zabiegowi

O kwestiach dotyczących naszego wyglądu nie zawsze możemy rozmawiać nawet z najbliższymi. Na Estheticon możesz dzielić się swoimi obawami i wątpliwościami, zachowując prywatność i anonimowość. Bardziej doświadczeni użytkownicy mogą Ci doradzić lub przynajmniej wysłuchać Twoich obaw.

Odpowiedzi od doświadczonych specjalistów

Estheticon jest unikalnym źródłem informacji na temat konkretnych zabiegów medycyny estetycznej. Artykuły, wywiady, filmy i odpowiedzi specjalistów na pytania pacjentów - pytaj lekarzy o to, co Cię interesuje.

NASZE WARTOŚCI

Prawdziwe historie - prawdziwi pacjenci

Nasi użytkownicy codziennie dzielą się swoimi doświadczeniami, zamieszczają zdjęcia przed i po zabiegach, na Forum dyskutują ze specjalistami. Rzeczywistą wartością jest możliwość dzielenia się tymi doświadczeniami z innymi pacjentami i pomaganie im w podjęciu decyzji poprzez rozwianie obaw lub zwrócenie uwagi na ryzyka.

Mądry wybór - informacje i selekcja

Nasza baza danych zawiera informacje o łącznie 250 zabiegach i 600 aktywnych lekarzach medycyny estetycznej, z którymi użytkownicy mogą kontaktować się bezpośrednio lub za pośrednictwem naszego Forum.

Transparentność - znajdź profesjonalnego i odpowiedzialnego lekarza

Jesteśmy transparentnym portalem, który w pełni szanuje prywatność swoich użytkowników. W dbałości o jakość i wartościowe treści stworzyliśmy warunki udziału w Forum. 

Warunki te dotyczą również publikowania negatywnych opinii – tu również jesteśmy transparentni. W celu opublikowania negatywnej opinii niezbędne jest potwierdzenie o wykonanym zabiegu, a więc ujawnienie swojej tożsamości przed lekarzem, co wielu pacjentów odstrasza. Dlatego znajdziesz o wiele mniej negatywnych opinii niż pozytywnych. Jesteśmy przekonani, że druga strona ma prawo się bronić i zareagować na negatywną opinię - nasi transparentni lekarze nie wstydzą się za swoją pracę i nie obawiają się żadnych opinii. Na portalu można ich łatwo rozpoznać dzięki takiemu oznaczeniu:

face pltl PL

Wsparcie

Publikując odpowiedzi specjalistów obok doświadczeń rzeczywistych pacjentów tworzymy bazę informacyjną, która ułatwi Ci podjęcie decyzji. Pamiętaj jednak, że nic nie zastąpi osobistej konsultacji u lekarza.

 

Od powstania firmy w 2006 roku, staliśmy się zaufanym źródłem informacji dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujących odpowiedzi na pytania z dziedziny medycyny estetycznej w 15 wersjach językowych.

Pomogliśmy również Tobie? Opisz swoje doświadczenia i pomóż innym!

button

 

 

Aktualizowane: 07.04.2017