Rekonstrukcja policzka po powikłaniach w trakcie leczenia białaczki - dr Dębski przywrócił synowi normalne życie

Rekonstrukcja policzka po powikłaniach w trakcie leczenia białaczki - dr Dębski przywrócił synowi normalne życie

Dorota

W czasie leczenia białaczki i mojego syna Gabriela, obecnie lat 13, wystąpiły powikłania w postaci sepsy .W czasie jej trwania doszło do uszkodzenia tkanek miękkich policzka lewego.Po zakończeniu leczenia białaczki zaczęliśmy poszukiwania chirurgów plastycznych .Jedni nie chcieli się podjąć inni przedstawiali drastyczne metody .Byliśmy załamani. Dziecko rosło i obawiało się komentarzy ludzi.Ja jako matka przezywalam to bardzo.Szukałam w Internecie ludzi z podobnymi przeżyciami .Trafiłam na opinie o Dr.Dębskim .Napisałam do Doktora .Jakie było moje zdziwienie gdy Doktor osobiście odpisał .Ciepły rzeczowy człowiek ,pierwszy który wyciągnął do nas rękę z pomocą .Gabriel jest po dwóch zabiegach przeprowadzonych przez Dr.Dębskiego
Jesteśmy zachwyceni efektem operacji .Nie mieliśmy pojęcia że można tak to poprawić .Profesjonalizm ogromny ale i podejście ludzkie ciepło Doktora robi ogromne wrażenie .NAJLEPSZY DOKTOR NA ŚWIECIE.
Gabriel jest radosny a ja szczęśliwa .
Dziękujemy serdecznie Panie Doktorze przywrócił nam Pan normalne życie ,którego nie mieliśmy przez wiele lat choroby .

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1
Zuza

Witaj Dorota,
super, że trafiliście na dr Dębskiego, który tak bardzo pomógł Waszemu synowi. I bardzo dobrze, że zechciałaś się tutaj podzielić swoimi odczuciami. Jak widać, nie jest łatwo trafić na specjalistę, który podejmie się takiego zabiegu rekonstrukcyjnego, więc może Twoje doświadczenie pomoże innym osobom, które mają podobne problemy. Czy leczenie u dr Dębskiego już zostało zakończone? Na czym polegała operacja? Chodził potem syn na jakieś zabiegi spłycające blizny?
Pozdrawiam

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy