dr n. med. Jacek Toboła

(13) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 200 zł
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna Toboła - specjalista... (peeling mechaniczny Gdynia)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 400 zł do 1.500 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (peeling mechaniczny Gdynia)

Beauty Derm Instytute

Brak rekomendacji
Gdynia
Cena od: 120 zł
Beauty Derm Instytute Medical Day SPA to gabinety medycyny estetycznej w Gdańsku i Gdyni.  Zespół Beauty Derm Instytute tworzą lekarze, kosmetolodzy i specjaliści działających od lat w branży medycznej. Dzięki ciągłym szkoleniom w Polsce i za granicą, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej i dermatologii staramy się zapewnić Państwu najlepszą opiekę. Oddając się w ręce naszego wykwalifikowanego personelu mogą Państwo... (złuszczanie naskórka Gdynia)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 350 zł do 1.500 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (złuszczanie naskórka Gdynia)

Specjaliści w pobliżu Gdynia

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Polecam
jwojtczakgierak

POLECAM!!!Jestem stałą pacjentką Pani Doktor, wykonałam już wiele zabiegów i z każdego jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor jest przemiłą a zarazem bardzo konkretną osobą. W obiektywny sposób potrafi dobrać zabieg tak aby efekt był jak najbardziej naturalny. Zabiegi są praktycznie bezbolesne a wynika to z naprawdę dużego doświadczenia Pani Doktor i przedewszystkim atmosfery jaka panuje w podczas zabiegu:)

Dermobrazja
Anonymous50395

Witam ,pani dr Kużlan jest najwspanialszym lekarzem jakiego dotychczas spotkałam na swojej drodze.Pomimo swojego młodego wieku Pani dr posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i praktykę o czym mogłam się przekonać na własnej skórze a właściwie na twarzy.Ponadto jest to osoba emanująca niespotykanym ciepłem i spokojem oraz budząca zaufanie od pierwszego konta.. W związku z powyższym z czystym sumieniem będę polecać wszystkim Panią dr.Dziękuję Pani dr za wszystko co dla mnie zrobiła.Gabriela S.