dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
Znaleźliśmy 4 specjalistów w Świętokrzyskie
Cena od: 250 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: - dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i... (peeling mechaniczny Kielce)

dr Joanna Haratym - NESSAMED

(1) 100% poleca
Kielce
Cena od: 150 zł
Lek. med. Joanna Haratym jest specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, obecnie koncentruje się na praktyce związanej z medycyną estetyczną. Usługi w tym zakresie świadczy w ośrodku Nessa-Med, którego jest właścicielką.Lek. med. Joanna Haratym wykonuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje modelowanie i powiększanie ust, transfer tkanki tłuszczowej... (złuszczanie naskórka Kielce)

Dr n. med. Katarzyna Krekora - Wollny

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 99 zł do 230 zł
Dr n. med. Katarzyna Krekora-Wollny to niekwestionowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i dietetyki. Wybrana jako Lekarz Roku 2009, pomysłodawca i założyciel Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości, a także członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.Specjalizuje się w wykonywaniu innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Warto tu wymienić przede wszystkim kriolipolizę (redukcja komórek tłuszczowych), mezoterapię... (złuszczanie naskórka Kielce)

dr Dorota Tyrka CENTRUM MEDYCZNE

(4) 100% poleca
Kielce
Dr Dorota Tyrka to specjalista dermatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wykonywanym zawodzie. Lekarka zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, a także pomaga pacjentom w dobraniu odpowiednich dla nich metod pielęgnacji. Dr Doroba Tyrka prowadzi własne Centrum Medyczne w Kielcach, gdzie od lat pomaga pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów natury dermatologicznej.Specjalizacją dr Doroty Tyrka jest... (złuszczanie naskórka Kielce)

dr n. med. Aneta Bąkowska - DERMEX

(1) 100% poleca
Kielce
Dr n. med. Aneta Bąkowska jest dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się głównie w terapiach odmładzających oraz w usuwaniu blizn, przebarwień i innych niedoskonałości skóry. Od wielu lat należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pacjentów przyjmuje we własnej, prywatnej Klinice Dermex, znajdującej się w Kielcach. Zawodowo jest także związana ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach, gdzie... (złuszczanie naskórka Kielce)

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(3) 100% poleca
Kielce
Cena od: 150 zł do 250 zł
„RE-VITAE” Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna mieści się w Kielcach i jest jedyną z niewielu tego typu placówek w województwie świętokrzyskim. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług  z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii, kosmetyki estetycznej, a nawet masaże w przystępnych cenach. Dokładamy wszelkich starań by pacjenci „RE-VITAE” czuli się wyjątkowo. „RE-VITAE” Centrum... (peeling mechaniczny Kielce)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (peeling mechaniczny Kielce)

LA SANTÉ Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 99 zł do 230 zł
La santé oznacza po francusku „zdrowie”. Gabinet Kosmetologiczny La Santé, mieszczący się w Kielcach, w sposób kompleksowy podnosi poziom zdrowia, a jednocześnie dba o relaks i komfort psychiczny. La Santé to miejsce dla ciała, ducha i zmysłów, które zachwyci każdego mieszkańca Kielc i okolic.Gabinet Kosmetologiczny La Santé oferuje szeroki wachlarz zabiegów, mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia przychodzących do niego osób... (peeling mechaniczny Kielce)

Centrum Medyczne Plus Med

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 400 zł
Centrum Medyczne Plus Med to placówka specjalizująca się w chirurgii naczyniowej, plastycznej, ogólnej oraz zabiegach medycyny estetycznej i dermatologii. Placówka, którą tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zlokalizowana jest w centrum Kielc.W Centrum Medycznym Plus Med pacjenci mogą skorzystać z szeregu usług i zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Profesjonalny zespół świadczy usługi z trzech... (złuszczanie naskórka Kielce)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Podoba mi się bardzo profesjonalne podejście personelu. Panie starają się być bardzo delikatne, w trakcie zabiegu pytają o odczucia, interesują się komfortem klienta. Jestem zadowolona i z pewnością wrócę.

Bo botoksie na kurze łapki opadły mi policzki..zrobiły się poduszeczki. Okropnie to wygląda. Rozważam zabiegi hydtadermie lift w celu rozmasowania mięśni twarzy..chce aby jak najszybciej policzki wróciły na miejsce... Czy jest to.dobry zabieg w takim przypadku?

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (5)