Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

(34) 100% poleca
Białystok
Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE znajduje się w Białymstoku i jest jedną z największych placówek tego typu na Podlasiu. Są w niej wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym mastopeksja, abdominoplastyka oraz plastyka okolic twarzy, jak również małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE jest miejscem, w którym możecie kompleksowo zadbać o urodę. Filarem w ofercie... (dermatologia laserowa Białystok)

dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

Brak rekomendacji
Białystok
Cena od: 150 zł
Dr n. med. Tomasz Konończuk jest specjalistą medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME). Swoich pacjentów przyjmuje w Twojej Klinice w Białymstoku, której jest współzałożycielem i współwłaścicielem. Wraz ze swoim zespołem oferuje szeroki zakres usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.Dr n. med. Tomasz Konończuk wraz ze swoim zespołem proponuje pacjentom szeroki wachlarz... (dermatologia laserowa Białystok)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem bardzo zadowolona z zabiegow u dr Raczkowskiej-Muraszko. Wykazała się ona niezwykłym profesjonalizmem, opiekuńczością i szczerym zaangażowaniem podczas leczenia. Cały zespół dr Raczkowskiej (tzn. panie pomagające przy zabiegach oraz pani recepcjonistka) był niewiarygodnie sympatyczne i troskliwe. Polecam ten gabinet z calego serca!

Umawiałam się na 3 wizyty ale nie było oczekiwanego efektu. Pani dr po 3 wizycie zapytała mnie na ile wizyt się umawiałyśmy , czy na 5. Zapłaciłam jednorazowo za 3 wizyty bo miał być z tego tytułu rabat- nie wiem ile. 4 wizyta była już dodatkowo płatna - tez Pani dr nie wiedziała ile zapłaciłam i ile ma wynosić ta następna wizyta. Jestem bardzo rozczarowana .