Zapytaj specjalisty Rozwiąż Twoje wątpliwości!

Operacja żylaków - szukam lekarza Wroclaw

maja92732 · Utworzono: 29 mar 2016 · Zaktualizowano: 30 mar 2016

Witam,2lata temu rozpoczełam leczenie żylaków. Jedna żyła niewydolna usunięta laserowo EVLT,dwie żyły miały być usunięte metodą miniblebektomi koszt zabiegu 3600zł,jednak już po zdjęciu opatrunków widziałam że miniblebektomia została wykonana tylko na małych fragmentach, a żyły które mi przeszkadzały są nadal.Po kilku reklamacjach i kosztownych przylotach do PL zrezygnowałam,bo Dr.ewidentnie nie umiał sobie poradzić z moim problemem.Proszę o informację który lekarz we Wrocławiu jest w stanie wykonać zabieg,czy skleroterapia rozwiąże mój problem i ewentualne koszty.

1 odpowiedź

Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielili prawdziwi lekarze
 • dr Cezary Szary

  30 mar 2016 ·

  10 odpowiedzi

  Witam! Droga Pani, tego typu żylaki mogą wskazywać na ich pochodzenie atypowe. Diagnostyka i leczenie może być wówczas bardziej złożone, stąd mogą wynikać trudności w leczeniu. W razie konieczności służymy pomocą. Konieczne jest wykonanie badanie USG Doppler żył, ew. połączeniu z oceną żył miednicy.
  Nasz adres: klinikaflebologii.pl
  Pozdrawiam,
  Cezary Szary
  Klinika Flebologii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.